Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyton bepisilek, segítség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton bepisilek, segítség (? ) 18L

Figyelt kérdés

Szex és maszti közben is folyton becsurran. Nem tudom miért, élvezem rendesen, de lassan már félek elmenni, mert bepisilek. És nem spriccelős orgazmus, sajnos ez pisi.


(Éjszaka csak nagyon ritkán pisilek be, kB egy éve volt utoljára.)



2019. márc. 18. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted aki spriccel az nem pisit hanem izzadságot ad ki magából? Vagy nem is tudom hogy írjam ezt.
2019. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindig van alattam törölköző, ha masztizok.
2019. márc. 18. 10:23
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Tudom hogy nem vigasztal, de nekem tökéletes lennél, ennél szebb gyönyör számomra nincsen...
2019. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
figyelj van akinek ez jön be.. :D rengeteg pasi a fél karját odaadná, ha egy ilyen szexben lehetne része ;) annyit tudsz tenni, hogy szex előtt elmész pisilni és előtte nem nagyon iszol folyadékot. valószínűleg a záróizmokkal lesz gond. mert amikor élvezel, az izmok összehúzódnak, beleértve a húgyhólyagot is és valamiért ilyenkor nem vagy képes elég szorító erőt kifejteni ahhoz, hogy visszatartsd
2019. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Gumi lepedőt használj
2019. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a probléma akkor is fennáll, ha előtte kimegyek mosdóba.
2019. márc. 18. 13:40
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem izgató dolog.

Csikló izgatással is bepisilsz?

2019. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Csak azt nem értem, hogyha a közvetlen előtt elmész pisilni akkor tíz húsz perc múlva mennyit tudsz pisilni egyáltalán?
2019. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Pszichomókushoz kellene menned.


Olvastam egyszer olyat, hogy a csaj mikor "elment" nyalás közben lepisilte a fiú fejét mire az megütlegelte. Azután a csajnak gátlásai lettek, és nem tudott "elmenni".

2019. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem szerzel olyan pasit akinek bejön a minimális pisi szex?
2019. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!