Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szidják folyton a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidják folyton a lányokat az alacsony önbecsülésű srácok?

Figyelt kérdés

Nem az én hibám, hogy alacsony vagy, nem az én hibám, hogy nem mersz hozzám szólni, ahogy arról sem én tehetek, hogy neked csak 15 centis farok jutott, és emiatt világfájdalmad van. Ne a lányok hibáztatásával próbáld levezetni a konplexusaid könyörgöm, attól nem leszek k.va, hogy valasztok egy olyan srácot, aki nem csak mindenben jobb nálad, de nem is mérgezi a mindennapjaim az állandó frusztrált picsogásával. Szedd már össze magad és legyél végre férfi, nem a kis farkad miatt nem kellesz egy nőnek sem, hanem mert még töketlen is vagy mellé

és kellemetlenn a közeledben lenni, mert süt rólad a kisebbségi komplexus. És ne a nők hibája legyen már, hogy ez taszító. Köszönöm.



2019. márc. 18. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

fogyi ként sosem jönnék össze olyan csajjal aki a kellemetlent 2 n-el írja :D szóval ennyit a nagy önbecsülésről, mielőtt elküldünk valamit.


Át lehet olvasni a hitelesség miatt.

2019. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert a "fogyi ként" aztán nagyon helyes nyelvtanilag. Csak egy elütésbe tudsz belekötni? Szomorú.
2019. márc. 18. 15:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt annyival egészíteném ki, hogy mi se,normális férfiak tehetünk ezekről a dolgokról, úgyhogy ha leírjuk itt hogy mi tudjuk mi kell egy nőnek, akkor azért nem kell lepontozni 👍
2019. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdező :) Ha igazi jó csaj lennél akkor ezt a kérdést fel sem tetted volna itt, hiszen ha te annyira elsőosztályú vagy akkor te most is a pasik között válogatsz.. nem? Nem tűnik fel hogy mennyire ellentétben áll a kérdésed azzal amit sugározni szeretnél magadról? Igen, nekünk alacsony az önbecsülésünk.. Ez téged hol érdekel? Te az elsőosztályú pasiknak vagy szánva.. Akkor hogy vegyülsz itt a "mocsokkal"?
2019. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megis honnan veszed, hogy nekem csak elsoosztalyu pasi kell, vagy hogy en az lennek? Istenem, megint masok hibaztatasa... Nem, nekem olyan pasi kell, aki nem egy picsogo, hisztis kisgyerek, ws aki kepes felepiteni onmagat, a hianyossagai helyett az erenyeire koncentralva.
2019. márc. 18. 16:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Ő csak arra gondolt, legalábbis szerintem, hogy azért mert valakit visszautasít, azért nem ő a k€rva mert valaki nem jön be neki.....
2019. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező keress egy férfit.Mi nem picsogunk. 🤷🏼‍♂️
2019. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik úgy próbálnak kiemelkedni a tömegből, hogy másokat lenyomnak. Máshogy nem megy nekik, mert nincsenek belső értékeik. Az ilyen embereket el kell kerülni messzire, hadd éljék a saját kis hamis életüket.
2019. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Keresne egy férfit csak ugye "nekünk" nem egy ilyen csaj kell!
2019. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem sok nő megalázott. Ki jobban ki kevésbé. Többek közt azért mert mozgássérült vagyok.

és itt nem csak fiatal lánykákra kell gondolni, hanem idősebb nőkre is, akikről azt gondolná az ember, hogy már érettebben gondolkodik.

Mégsem utálok minden nőt. Csak konkrétan azokat akik megaláztak.

Azt én sem értem valakit megaláznak, az miért kell gyűlölni az összes nőt.

2019. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!