Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok alacsony önbecsülésű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok alacsony önbecsülésű, ronda lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én is eléggé ronda vagyok, ezért szeretnék egy hozzám hasonló szintű lánnyal ismerkedni.


19F


2018. júl. 5. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
75%
Ronda ember nincsen. Mindenkiben van szép,csak nem szabad másokhoz hasonlítgatni senkit.
2018. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted ha úgy állsz hozzá, hogy ez jó lesz,mert nincs önbizalma, és ronda is, ha, lány nem fog rájönni, hogy csak ha nincs ló szamár is jó alapon vagy vele?
2018. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1.: Pedig van. Vannak szebb és rondább emberek is. Sajnos én a rondák közé tartozom, ezért nem kereshetek a szépek között. Vagyis keresni kereshetek, de eredménytelenül maximum.


2.: Pedig hidd el, jobb lenne, mint a semmi.

2018. júl. 5. 18:49
 4/21 October15 ***** válasza:
87%

Akadjunk már le erről a szépség relatív dologról, nem az. :D Persze vannak ízlések, fétisek, véralkohol szint de alapvetően nem relatív.

Másrészről viszont hol van az leírva, hogy "ronda" [gondolom azért nem úgy nézel ki mint akit fejbe lőttek egy goblin genomjával. :D] ember nem szerezhet szép csajt/pasit magának? Okay nyilván ha feltűnően ronda az egyikük a másik meg 11/10 akkor valószínűleg az előbbi rohadt gazdag és haldoklik. :D De ha nem ennyire szélsőségekben gondolkodunk akkor azért elő-elő fordul a dolog. Okay nyilván nem ez az esetek többsége de nem is jelenti azt, hogy instant ronda csajokat kellene keresgélned.


Pláne nem olyat akinek alacsony az önbecsülése. Nem csak, hogy eléggé visszás külön ezért ráhajtani valakire de még idegesítőek is. Nem mellékesen van egy rahedli csaj amúgy teljesen jól néz ki és mégis totál broken a személyisége / önképe.. ők meg hát élből jobb választás ha már mindenáron egy sérült bnőt akarsz. [Nem mintha nekik nem lehetne pasijuk vagy ilyesmi csak így célirányosan rájuk hajtani... lenen egy tippem, hogy még nem volt szerencséd ilyen lányhoz. XD]


26F

2018. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4.: Lehet, hogy jobb választás lenne, de nekik is vannak elvárásaik a külsőt illetően, aminek nagyon nem tudok megfelelni. Így maradnak a ronda, alacsony önbecsülésű lányok, mert náluk lehet, hogy van esélyem.
2018. júl. 5. 19:30
 6/21 anonim ***** válasza:
De lehet hogy neki nem lenne jó hogy te így tekintesz rá
2018. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6.: Nem erőszakkal tartanám magam mellett. Ha nem jó neki, akkor van ám lehetősége otthagyni engem. De nekem biztosan jobb lenne.
2018. júl. 5. 19:42
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Valóban nem egyformák az emberek, és tényleg hasonló szintűeket választunk. De nem azért, mert rondának tartjuk magunkat, hanem azért, mert azt tartjuk szépnek.


Én például céget vezetek, és gyakran kell kiállításokra lányokat keresni. És tudom, hogy milyen külsejű lányok kellenek oda, de ha barátnőt, feleséget keresek, akkor nem azt a külsőt keresem, mert nem ők dobogtatják meg a szívemet.


És azt is tudom, hogy nem a feleségemet kell kivinni a kiállításra illegni-billegni. És mégis őt tartom a legszebb nőnek.


Sosem fogsz kelleni olyan nőnek (sem), akit rondának tartasz. Akit te rondának tartasz, ugyanúgy arra vágyik, hogy valakinek ő legyen a leggyönyörűbb, mint a legszebb modellek, és meg is kapják valakitől.

2018. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8.: Nem modell lányoknál próbálkoztam eddig sem. De nekik nem voltam elég jó külsőleg. Minek szenvedjek tovább náluk elutasításokért? Ha szerencsém van, akkor találhatok egy ronda, alacsony önbecsülésű lányt, aki számára nem fontos a külsőm.
2018. júl. 5. 19:51
 10/21 October15 ***** válasza:
95%

Miért ne lenne neki fontos? :D Komolyan azt hiszed, hogy a ronda csaj nem arról fantáziál, hogy majd jön vki aki pont az esete? :D Dehogy nem. Te se szoktál ronda csajokról fantáziálgatni nem?


Nyilván vannak csajozási módszerek amik külső hiányában mehetnek a kukába de azért láttam már karón varjút..

2018. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!