Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pár aki nem él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pár aki nem él szexuális életet?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan pár, akik 3 éve vannak együtt, mindketten 19-20 évesek és még nem feküdtek le egymással? Pl ennyi idősen ti mennyi idő után csináltátok először a párotokkal?

2019. márc. 18. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 1 ev után
2019. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha lenne petting, vagy anál, én tudnék várni sokáig, amíg a lány úgy nem akarná.
2019. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2 év után hagytuk abba, ebből az utolsó 1 év összeköltözve. Javarészt én rontottam el, nem kellett volna annyit maszturbálnom, így nem kívántam, másrészt galériás ágyon nagyon recsegett alattunk minden, ráadásul a kétszemélyes ágyon a párom mindig a saját oldalára feküdt be, ahová nem fértem el rendesen a rohadt galéria oldalsó karámjától. Nem bírt középre befeküdni, és sehogy se volt jó. 2 év együttélés után volt olyan, hogy csak júniusban szexeltünk először, és akkor is hamar elmentem. Kicsit őt is hibásnak tartom, nem tud elmenni, vagy legalábbis nem tudtam neki csak szájjal orgazmust csinálni. És emiatt is szakítottunk részben.

28F

2019. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, te aztán igazán sötét vagy. Mármint tejóég... hogy lehet haragudni egy lányra azért, mert nem tud elmenni a szimplán behatolásos együttléttől? Látszik, hogy fogalmad sincs, hogyan épül fel a női test. Elárulom neked, hogy a nő orgazmusért elsősorban a klitorisz felelős. A nők nagy része nem tud elélvezni a csikló izgatása nélkül. Valaki meg azzal se nagyon. Örülj, hogy egyáltalán volt orgazmusa... Meg hogy nem tud ide meg oda feküdni az ágyon... nem csodálom, hogy nem szexeltetek sokat. Nekem se lenne így kedvem hozzá....


Hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem nem túl gyakori az ilyen. Ahol ilyen van, ott szerintem lehet valami probléma... vagy vallásosak és várni akarnak a házasság utánig (ezt szintén hülyeségnek tartom).

2019. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj 4-es,de baromi könnyű mindent a genetikára fogni. Először is "ismerd meg magad" című fejezetet kellene minden nő olvassa...... aztán sexelni és élvezni. Sok nőnek a fejében van a baj, azért nem tudnak ellazulni, élvezni.
2019. márc. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, akármi is legyen az oka az orgazmus hiányának (ami legtöbbször azért mégiscsak azzal függ össze, hogy a csikló izgatása nélkül a legtöbb nő nem képes az orgazmusra, vagy brutálisan nehezen, tekintve, hogy 8000 idegvégződés található itt, szemben a pénisszel, tehát rengeteg), ilyen partneri hozzáállás mellett nem is nagyon tudja magát elengedni. Ha azt szeretnénk, hogy a nő teljesen önfeledt legyen, ahhoz úgy is kell viselkedni vele.
2019. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És megint csak nem értek veled egyet. Ne mindig a másikban keressük a hibát!!! Vagyok amilyen vagyok. Én adom magam, nem attól leszek ilyen, mert a másik....bla bla bla. Tudom mi kell az ágyban nekem, ha nem kapom meg kommunikálok. De aki nem kommunikál, annak még mindig ott van a női praktika. Aki meg saját maga miatt nem tud tenni, az ne várja el, hogy más tegyen érte! Komolyan mondom,ebben a nagy női egyenjogúságban, csak addig vannak a nők, ameddig az asztalt kell ütni a jogokért.
2019. márc. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!