Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem engedi, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem engedi, hogy a makkommal simogassam ott lent, mert fel hogy terhes lesz vagy berakom ovszer nelkül. Mit tegyek, hogy jobban bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Ő még szűz, most ez lenne a következò lépés, hogy a makommal picit simogatom ott lent, de mindig zárja lábait és nem enged oda, mert fél hogy terhes lesz vagy nem bírom megállni és "betolom" neki gumi nélkül.

2019. márc. 19. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
hanyéves, 14? 🤨 nem elég érett a szexhez úgytűnik.
2019. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak attòl fèl hogy beteszed mikor nincs felkèszülve rà. Sajna èn ìgy veszìtettem el ès borzasztòan fàjt. Jogos a fèlelme...

Ne eröltesd ha nem akarja mert annàl inkàbb nem akarja majd...

2019. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első adj hozzá egy tizest az életkorához. Nem tudnam betenni, bivalyerős szűzhártyája van, meg ujjazásnal is faj neki. Sztem letepné a fejem abban a percben, ha megpróbálnám az engedélye nélkül.
2019. márc. 19. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Síkosító?

Ha szeret, kíván egy nő akkor berakja még magának is, nem kell érte könyörögni mert ő akarja. Én ezt nem tenném meg egy pasival se, az ilyen prűd csaj sose lesz jó a szexben.

2019. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

24 eves létére ennyire félős?

Szerintem sehogy se fogod tudni benne ezt feloldani vagy ha mégis eleg prud lesz.

2019. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Dobjad! Nem érdemes ilyen lányra időt pazarolni.
2019. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Ennek tenyleg nincs ertelme. Keress mast.
2019. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem a terhessegtol fel O csak, hanem a fajdalomtol is, de ha igy folytatja szuz is marad. Tenyleg csak az idod pazarlod ra.
2019. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Sajnálatos módon egyet kell érteném az előttem szólókkal.

Valószínű nem kíván téged úgy vagy annyira. Én már 4 hónap után hagytam magam,sőt akartam a barátommal. Pedig szűz voltam,és igen fájt az első,vérzett is,akármilyen finoman csinálta,de már annyira kívántam hogy nem bírtam. Ráadásul ritkán gumi nélkül is szoktuk a nagy hévben egy percig kb aztán muszáj húzni mert én sem akarok még 18 évesen babázni.

Attól hogy oda dorzsolod neki nem lehet terhes. Tekintve hogy nem fogsz a hüvelybemenetbe élvezni,plusz azért ha meg is történne a baj,kevés az esélye hogy egy kitartó spermium felkuzdi magát a hüvelyébe,onnan a méhszájba,aztán a petevezetékbe. A női test egy gyilok ilyen szempontból. Számos “próbán”

2019. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

*megy keresztül egy himivarsejt amíg eljut a petesejtig,ezert képes rá csak nehány a több millióból. Szóval a félelme teljesen alaptalan.

Ha ennyire fél,keressen olyat aki beéri a csokolozassal és a simi-simivel.

Előző voltam csak a folytatás lemaradt

2019. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!