Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy apukámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy apukámnak gigantikus lőcse van, nekem meg tök átlagos?

Figyelt kérdés
A minap véletlenül rányitottam szüleimre akció közben, és valami olyan dorongot láttam, amiről azt hittem, hogy csak filmen létezik. Hát basszus eddig nem voltam insecure a kis 14 centimmel sem, de ezek utan magzatpózban sírtam a sarokban reggelig, amiért az összes hülye stiklit tudtam örökölni, de ezt bezzeg nem. Wtf.

2019. márc. 20. 21:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Igaz a kérdés, vagy sem, de nagyon vicces a story, főleg ezzel az előadásmóddal :D
2019. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, viszont nem szeretem magamba zuhanva letargikusan eloadni a dolgokat, orulok, hogy legalabb valakinek mosolyt csalt az arcara apam farka, ha mar az enyemrol lehervasztotta:D
2019. márc. 20. 22:42
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal: apámnak lankadtan is hatalmas a pénisze, igazi húspénisz, nekem lankadtan pedig kis aprócska, alig látszik. Szóval ilyen ez a pöccs, nem mindig hasonlítunk abban a szüleinkre, amiben kéne :D
2019. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fel van töltetve apád vazelinnel.
2019. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én azon akadtam ki hogy aztmondtad, ptsd-d lett. Felnevettem szó szerint.

Jó forma vagy. Nem igazán kene az ezredes miatt aggodj. Ne hallgass a sok bunkóra h nem ő a faterod. És csak h tudd edesanyád génkeszletéből is örököltél. Az ő csaladjukban valszeg nincsen a ferfiaknak óriasi himbilimbije. Ami azt jelenti hogy az esélyed ugyan megvolt rá, de nem jött be. :) Én szerettem volna olyan szép lenni mint anyu, de hiába. :) Ez van. Attól meg minden zsír. Emiatt ne legyen ptsd-d 😎

2019. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Orulok, ha meg tudtalak mosolyogtatni, próbálom túltenni magam a dolgon :D ettől függetlenül még nagyobb tisztelettel nézek az öregre. Nem csak katona volt és sportoló, de még ez is, van mit behoznom ferfiassagban:DDD
2019. márc. 21. 21:22
 37/38 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat kb.4-5 évesen apum jött ki a wc ről és hát szerette ezek szerint ő is megmosni mert elöl hagyta és álltam és földbe gyökerezett lábbal néztem neki.Az a kasztrációs érzés volt amiről Freud írt.Az akkor lógva fene tudja mennyi 14-18cm sokkolt.Amikor 17 voltam max 14 lehetett,20körül meg 15-16 mert mértem elkezdtem súlyzózni 16-17éves és 22-28éves korom között és sokkal hosszabbra kinyújtózott.Ennyi.Kerékpározás,úszás és pénisznövelő gyakorlatok.Egyébként a rendszeres szex,jó szexes nővel megnöveli,ezt tapasztaltam is.Nem számít rendszeres szexnek feleséggel a havi 1-2alkalom khmmm...
2019. ápr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
80%

"Ez meg lehetetlen, hogy nem akkora a péniszed, mint az apádé.."

Miért? A lányoknak sincs mindig akkora mellük, mint az anyjuknak..



Kedves Kérdező! Imádom a stílusod, nagyon szórakoztató vagy! :D

2019. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!