Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt az a legkevese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt az a legkevesebb idő ami után elmentetek aktus során?

Figyelt kérdés
Tehát a betevéstől az elélvezésig mi volt a legrövidebb idő? Előjátékot nem számítva. Kort is írjatok

2019. márc. 20. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
5 perc
2019. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer annyira felizgatott, hogy amint betette és éreztem magamban már el is élveztem:D de borzasztóan rossz volt előtte, lekapartam volna a falat is, hogy végre berakja:D
2019. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5 másodperc. Először voltunk együtt, annyira felizgatott ls olyan erotikus látvány volt hogy amint betette lassan tövig tolta és rögtön elélveztem. 40/N
2019. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: mekkora volt neki?:D gondolom nagy
2019. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 as vagyok

Igen, hatalmasnak tűnt, még nem láttam ekkorát igaziból, hogy valójában mekkora nem tudom. Kicsit izgultam hogy fog belémférni, de semmi gond nem volt, nagyon óvatos volt vele.

2019. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb perc de mar amikor betette barátom akkor nagyon közel voltam, es rasegítettem magamnak
2019. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 húzás.
2019. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!