Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Volt már valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Volt már valakinek innen szeretője? És ha igen miert? És megetenne újra?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
4 sráccal ismerkedtem meg már innen. Mind a 4 azzal kérkedett, hogy neki mekkora van. (Igen, abból a rétegből választok, akik azt írják, nagy van nekik). Amikor lekerült a nadrág a 20+, és "lányok valaki elbír ekkora mérettel?" kérdésű srácok egytől egyig kis pénisszel rendelkeztek.
2019. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
nem sajnos, mindig kiderült valami kis baki menet közben.. 😏
2019. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
1: kis farkú, kamusztorikkal kompenzalo férfinak tudlak elkepzelni. Ha no vagy, eleg ronda lehetsz, ha innen kell ismerkedj.
2019. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
imádom azokat az embereket akik , nem látják a gátul az erdőt es ugy mondanak dolgokat itt, hogy azt se tudjak ki irj aki hogy miert stbstb, tele vagytok gyűlölettel, az ilyen emberek nem emberek... menjetek inkabb haza magatoknak , egy egyszerű kérdést se lehet már itt föltenni mert jonnek az okoskodo f..k akik elrontanak mindent , mert ugy mondanak jelzoket mas emberekre ugy lo..szt se tudnak a masikrol, csak mondjak mert azt hiszik ok a tokeltesek kozben meg csak probálják ezzell elfedni hogy mekkora luzerek a valo eletben, szoval akiknek nem tetszik a kérdés az ne farasszon ilyennel koszonom
2019. márc. 20. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Volt már innen több pasival is, nem bántam meg.
2019. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt mert nem volt párom.

Nem csak akkor lehet szeretőd ha párkapcsolatban vagy

2019. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

# 1

ki az aki ilyen nyomorékokkal egyáltalán találkozik?

minőségi nő lehetsz, de valszeg kamu :)

2019. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tettszik nekem.F.vagyok
2019. márc. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!