Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek sűrűn van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek sűrűn van olyan, hogy nem éreztek a csajból semmit szex közben?

Figyelt kérdés

Mekkora az intim méretetek?

Milyen hosszú,milyen vastag?


2019. márc. 22. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
az enyém 18 centi 5 centi vastag és bizony elég sokszor van.. ha a barátnőm nagyon felizgul vagy a második menetet nyomjuk sokszor van, hogy szinte semmit se érzek. ilyenkor érdemes kutyában csinálni vagy úgy, hogy a lányt a "válladra veszed" úgy hogy szinte érjenek össze a lábfejei, ha érted, hogy mire gondolok :D
2019. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előfordul, 18/4,7
2019. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20/5 Nekem még nem volt ilyen
2019. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

23/7

Nem tudom miért, de én mindig feszesnek érzem a csajokat.

2019. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
20évesen csak 15-16 volt hosszra és 35évesen is csak 12volt körbe 4alatt néha szűkebb nőt is kényelmesnek éreztem a sok szex meg fizikai munka sport huszon évesen megdobta 40után 17-19hossz/-13körbe lett azóta jóóóó szeretem a nagy puncit..Nehezebb lett a pálcám
2019. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy olyan barátnőm volt akit >alig< éreztem, viszont neki kb lendületből az öklöm is befért volna..


mondom alig! és nem pedig semmit! azért ez nagy különbség.


A szűkebb csajaimnál, pl akinek csak két ujjam fért be, mindig szűknek éreztem.

Viszont az való igaz, hogyha nagyon be van izgulva egy lány akkor tényleg tágabb és síkosabb, ezért viszont kevésbé érzed szűknek, de cserébe nagyon csúszós és jobban/mélyebben/intenzívebben tudod pumpálni.


Amúgy meg 14 a hossza és 13,4 körbemérve, az úgy 4,2 cm a makk mögötti részen, a makk és a töve kicsit több

2019. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14 hossz 5 vastagsag, tobbszor nem erzem, mint ahanyszor igen, meg ha nehezen is megy be. Egyszerűen mert tul sokat vertem ami egy sokkal erosebb inger, egy vagina sem szorit annyira, mint a kezem. Legtobbszor olyan mintha a levegot dofkodnem.
2019. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3,8-4 cm vékony a farkam, én vékonynak mondom. Viszont eddig nem volt baj, egy csajnál alig fért be (ő nagyon szűk volt), másoknál tökéletes volt, viszont volt egy lány, aki annyira tág volt, és mellé még nedves is, hogy majdnem lelankadtam, semmit nem éreztem. Szerencsére csak alkalmi volt, aztán megbeszéltük, hogy ez így nem a legjobb.
2019. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer együtt voltam egy kövér és valószínűleg nagyon tág puncijú lánnyal. Olyan érzésem volt, hogy sehol sincs semmiféle határ. Döbbenetes, de számomra félelmetes élmény volt. Nagyon rossz volt. Nem a lány hibája volt. Jobban kellett volna szeretném őt...
2019. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor. Főleg a nedvesedés hiány volt az oka, meg hogy óvszert kell használni.

28F

2019. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!