Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban normális, ha valamikor egy hónapig se találkozunk?

Figyelt kérdés
Volt amikor hetente/kéthetente , de most at utóbbi időben már csak általában havonta találkozunk. Régebben mindig ő keresett engem, én soha nem írtam neki most meg ha én nem írok ő tuti nem írna, De ha írok akkot egyből ugrik.
2019. jan. 10. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mióta tart ez a kapcsolat? Esetleg beleunt és másmilyen kapcsolatot vágyik, de azért ugrik ha hivod, mert a szex az fontos, szüksége van rá, de szerintem ha egy igéretes tartós kapcsolatra volna kilátás akkor ennek vége lenne!
2019. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régebben is csak a szex miatt találkoztunk, megbeszéltük hogy mikor azon kívül mást bem nagyon beszélünk.
2019. jan. 10. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatokban tudtommal nincsenek kötöttségek, ha ötévente futtok össze egy numerára még az is simán normális. Gondolom elmúlt a kezdeti izgalom és annyira már nem érdekled, hogy keressen, sőt még az is lehet van más is neki, de azért nyilván nem fog kihagyni egy potyaszexet ha te ráírsz. Nincs ebben semmi bonyolult.
2019. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szexről szól, akkor találkoztok, amikor mindkettőtöknek kedve van hozzá. Persze nem ártana lekommunikálni vele a problémádat :D
2019. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexel veled, ha írsz, addig meg szexel mással/másokkal is. Ez van.
2019. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egy hónapig nem találkozna veled, az sem törné össze. Neki van B-terve is mindig, ebben biztos lehetsz.
2019. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, az tuti, hogy nem szerepelsz a dobogós partnerei közt, csak potya vagy.
2019. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!