Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 69-esben ki legyen alul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69-esben ki legyen alul?

Figyelt kérdés

Jobb szeretek alul lenni, mert szőrösebb vagyok, ha én lennék felül, szájába kapná az egész szőrzetemet fenéktájon. És felülről nem is lenne egyszerű nyalakodnom.

28F


2019. márc. 24. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk felváltva megy.
2019. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pasi van alul. De milyen hosszú szőröd van neked? Miért nem vágod?
2019. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kenyelmesebb ha a no van felul de nem kizart a forditott de ugy sokkal kenyelmetlenebb mindket felnek.
2019. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy szeretem, ha a pasi van felül, és úgy tömi a számat.
2019. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sokkal kényelmesebb, ha a pasi van alul.
2019. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan a sok prűd pitsa miért pontozza le, hogy én hogy szeretem?
2019. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert a sok "prűd pitsa" inkább csinálni szereti, nem csak tátani a száját.
2019. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a sok prűd pitsa csak tesséklássék maszatol és szalvétával fogja a f.a.szt is.
2019. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ostoba ®ibanc vagy. Nem az az orál, hogy kinyitom a szám, és hagyom, hogy tömködje kedvére. Ha épp ilyen kedve van, oké, de emellett szeretem irányítani a dolgokat. Úgy lesz igazán jó a szopás, ha elengedi magát, és minden rezdülésérr figyelel közben, mikor mennyire jó neki, és amikor nagyon jó, kivégzem teljesen. De biztos jobb lenne, ha csak tátanám a szám, és várnám, hogy megoldja magának
2019. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Attól hogy alul vagyok, nem csak tátom a szám. De a szexuális kultúrád nyilvánvalóan megállt a "teljesen egymásra vagyunk hangolódva" meg a "figyelem minden rezdülését" maszlagnál, ami egy módja a szexnek. De van még jónêhány másik. És látom, hogy nem az IQd különböztet meg a szobanövényektől, de képzeld el, h nem csak úgy lehet szexelni, ahogy te.
2019. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!