Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiltja valamilyen szabály,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltja valamilyen szabály, hogy szexuális kapcsolat vagy akár párkapcsolat legyen köztem és egy egyetemi tanárom között, aki docens? 21L

Figyelt kérdés
Kezdek összemelegedni egyik tanárommal,de félek, hogy baja lehet belőle, vagy nekem is. De sehol sem találtam olyan szabályt, ami tiltaná ezt.
2019. márc. 9. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem simán kirúgják,inkább óvatosan...
2019. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem a Bak Árpi az?
2019. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja, de legyél jó a tárgyából, különben kikezdik a tanszéken, ha mégis átenged, vagy megadja az aláírást.
2019. márc. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Az egyetem etikai szabályzatában biztos van olyan pont, amit erre rá lehet húzni, ha nem is implicit mondja ki a szexet.


Akar a munkáját is elveszítheti

2019. márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ilyen szabály.


Felnőtt emberek vannak ott, nem gyerekek, nem kiskorúak. Durva lenne korlátozni 2, 18 év feletti, beszámítható ember magánéletét, amikor nincs köztük semmilyen befolyásolást előidéző dolog ami káros lenne az egyik félre.

Ez nem orvosi kapcsolat. Nem pszichológiai. Ott vannak határok, nem az oktatásban.

2019. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha jobban hiszel a gyakorinak, mint a tagnak, akivel járni akarsz, ott bajok lesznek. Ezt a másik fél pontosan tudja mérlegelni.


Nálunk több tanárnak is ott tanul a barátnője.

2019. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, melyik suliba jársz. Olvasd el a TVSZ-t és megtudod.
2019. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A TVSZ-ben nem találsz olyan pontot, ami a tanár-diák viszonyt taglalná. Viszont vannak etikai szabályok, amiket az oktatóknak is el kell fogadniuk és ha teszem azt felnyomnak benneteket és abból vizsgálat lesz, akkor simán megüthetitek magatokat. Ezt egyébként az oktatónak tudnia is kellene, és ha kellően egyenes lenne, már mondta volna, hogy emiatt csak óvatosan.
2019. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utána olvasott ő is, nem talált olyan szabályt, ami ezt tiltaná, megkérdezni valamelyik felettesét nem szeretné, gondolom ez érthető.

Köszönöm szépen valaszaitokat. :)

2019. márc. 10. 08:34
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván nem idiótákról van szó, hogy a munkahelyükön szexeljenek. - OMG, azért ennyire ne nézzünk hülyének egy egyetemi tanárt!
2019. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!