Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is érezte már kutyapóznál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már kutyapóznál, hogy olyan, mintha pisilnie kéne?

Figyelt kérdés

Ezért nem is szeretem igazán. Tudom, hogy sokaknál orgazmus előtt szokott ilyen lenni, de nálam nem ez a helyzet :/

25/L


2019. márc. 26. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet spriccelnél.
2019. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy korábbi barátnőm is folyamatosan ezt érezte, és jó néhányszor össze is pisilte magát😁 És milyen izgató volt ez számomra 😉, aztán egy idő után már számára is.
2019. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább nem a pasiként.
2019. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát van egy tippem milyen az az érzés nálam, de én szoktam ezt érezni ha erősen és gyorsan mozognak bennem, vagy ujjaznak.nem csak kutya pózban. Sosem pisiltem be(tudtommal) bár ilyenor mindig gyanúsan sook a nedvem.
2019. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!