Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miközben a barátnőm izgatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fequez kérdése:

Miközben a barátnőm izgatom orálisan (csikló és környéke), egy idő után leállít, hogy úgy érzi, hogy pisilnie kell. Ez már az orgazmus felé vezető út lenne?

Figyelt kérdés

Amit mégfeltétlenül tudni kell, hogy a barátnőm még szűz, és mivel kicsit visszahúzódó, ezért még sosem izgatta magát sem. Mi még csak az orális szexig jutottunk, és eddig még egyik exemtől sem hallottam, hogy orgazmus előtt pisilési ingert éreztek volna. (Vagy csak már megtanulták, hogy ilyenkor ez mit jelent.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 31. 02:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt nekikezdtek menjen el pisilni.

Ha utána is érzi, akkor már gondolhatja, hogy orgazmus lesz belőle nem pedig pisi.


Kicsit egyébként igen, hasonlít a pisilési ingerre, de aki tapasztaltabb az nyilván nem keveri össze.

2017. dec. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár az is lehet,hogy a stressztől, izgulástól stb, tényleg gyakrabban kell wc-re mennie.

Ne csináljatok belőlle nagy ügyet, nyugodtan menjen ki, intim törlőkendővel meg tudja magát alaposan tisztítani, aztán folytathatjátok.

Majd ha már tapasztaltabb lesz és könyebben feloldódik, akkor elmúlik.

2017. dec. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor szokott ez az érzésem lenni, ha rossz pontot izgat a srác(a húgycső végét, az kellemetlen érzés). Szerintem az orgazmus egyáltalán nem hasonlít a pisilés ingerre, legalábbis, mikor én magamnak csináltam először 14 évesen, nem kevertem össze az érzést, én inkább olyannak éreztem, mint mikor sokáig vakarsz egy szúnyogcsípést :D


Próbálja először saját magának csinálni, akkor neked is tud tanácsot adni, hogy jó neki.

2017. dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont akkor kezdődik.

Nekem is így van.

23N

2017. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A telt hólyag segít elérni az orgazmust.

Beszéld rá, hogy hagyja, és meglátjátok, mi lesz belőle.

2017. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A pisilési inger a hüvelyi orgazmusnál van, a csiklónál fura, ha így érzi. Szerintem csak stresszel, nem meri magát elengedni és inkább leállít bármilyen indokkal. Mondd neki hogy kezdje el magát kényeztetni és ismerje meg a testét, mert ha fél a orgazmustól, akkor nem fog összejönni.
2017. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Furi. Ez inkább g-pont izgatásnál szokott lenni.

Szex előtt küldel pislni. Aztán hagyja majd kiderül milesz,max arcon pisil.

2018. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pisilnie kell hát pisiljen.Zavarna ha arcodba engedné? :)
2018. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!