Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is izgultatok a szűzességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is izgultatok a szűzességetek elvesztése előtt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, ő már nyílván nem szűz de én az vagyok és vele lesz első, nem barátnő vagy ilyenek. Normális ha kicsit félek am hogy bénazok vagy nem leszek eleg jo? Nert szerintem biztos ez lesz, es sztem rohadt hamar is mennék el, vagy nem kell ebhe sokat belegondolni? Tippek? 18f
2019. márc. 26. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, ez egy normális reakció. Nem vagy vele egyedül, sokan stresszelik ilyenekkel magukat az első együttlét előtt. Van akit le is blokkol. pl. én is úgy jártam anno, hogy az elsőnél nem is élveztem el.

Jobban járnál, ha nem stresszelnéd magad, de nyilván attól, hogy laza szeretnél lenni még nem biztos, hogy sikerül is. de próbálj ellazulni és élvezd a "közös programot"!

2019. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt időm annak idején túlságosan izgulni... pikk-pakk, túl is voltunk rajta, csak egy igazán heves pillanat kellett hozzá! Neked is ezt ajánlom, ne agyalogj, ne próbálj meg forgatókönyveket felállítani...
2019. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, h normális. Az lenne a nem normális, ha nem lenne benned semmi para.

Az meg, h hamarabb mennél el, az is teljesen normális ilyen esetben.

Ebbe is bele kell jönni, mint sokminden mâsba is.

Szóval durván azért nem kell izgulnod sztem ez miatt.

2019. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze h én is izgultam a szüzessg elvesztse előtt, sztem mindenki izgult legyen az lány vagy fiú.

Az első szex mindenkinél gyors. Nem tudod azonnal órákig bírni.

Minnél többet gyakorolsz annál jobb lesz :)


L

2019. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!