Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan beszéljem le a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a páromat a mellplasztikról?

Figyelt kérdés

Szüles után van viszont nem szoptatott mert egyáltalán nem indult meg a teje

Imádom a melleit 75/C sek neki

Problémái:az egyik kisebb mint a masik állitasa szerint majd 1mérettel,kissé megereszedettek,nagy a bimbóudvara

Ez mind nem igaz!

A bimbiudvara tenyleg nagy de én igy szeretem

Nem lógósak csak termeszetes a hatása a mérete miatt

Az igaz hogy az egyik kisebb de nem vészes


Már időpontot is kert konzultációra

Hogyan beszéljem le róla? Bármit mondok nem hallgat rám

Ráadásul neki nagy implit raknának be plusz mellfelvarrása is lenne tele heggel a szép cicije

Lányok miert jó ez ??


2019. márc. 26. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Csak egy megjegyzés, nem lesz tele heggel. Ami lesz is, az idő múlásával egyre csak halványulni fog. Ha a lelkének és az önértékelésének jót tenne a beavatkozás, a helyedben támogatnám a páromat.

(tapasztalatból és segítő szándékkal írtam)

2019. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

neki keloid hajlama van így nagyon ronda lenne a hege

Minden hege nagyon vastag vörös ami kisebb sérülesekből maradt

2019. márc. 26. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Inkább beszéld rá. De azzal együtt, hogy te is megplasztokáztatod a farkadat mert elégedetlen vagy vele. Szeretnéd ha nagyobb meg vastagabb lenne. (Jo nagyot mondj neki!) Magyarázd meg, hogy a strandon, ..., munkahelyeden a fürdöben, meg mindenhol ahol láthatják te akarsz lenni a farokkirály, mert ugy zavar téged, hogy a Pistikének meg az Arnoldkának nagyobb mint a tied. (Legyél nagyon meggyözö. Akkor talán rájön, hogy milyen hülyeség ez.)
2019. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Oh, értem. Úgy azért egy kicsit már más... 😕
2019. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha ennyire szeretné akkor sehogy sem tudod őt lebeszélni. Ez ahhoz kell h több önbizalma legyen. Inkább támogasd.


L

2019. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ő akarja a rondát csinálja.

Aztán ha majd nem nyúlsz hozzá mert inkább elhányod magad a vastag hegektől így járt


Amúgy anatómiailag a legtöbb nőnek nagyobb az egyik melle a másiknál...

A másik ha nem szoptatta a gyereket még is mitől ereszkedett meg a mellé?

2019. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha hajlama van keloidos hegképződésre, az szerintem is komoly ellenérv a többin felül.


Anyukámnak évekkel ezelőtt volt mell kisebbítő műtétje. (Eleve nagy mellei voltak, és három gyerek szoptatása után annyira megereszkedtek, hogy zavarta, plusz a súly sem tett jót a gerincének.)


Hiába csinálta a műtétjét egy nagyon jó plasztikai sebésznek tartott orvos, borzalmasak lettek a hegei - még bőven egy évvel a műtét után is széles, kidudorodó, lilás-pirosas keloidos hegek minden vágásvonalon.


Ő szegény nagyon megbánta, nem csak a hegek miatt, hanem azért is, mert több, mint egy évig még örökké viszketett, húzódott a hosszú heg minkét melle alatt, szűnni nem akaró szurkáló érzéssel.


Őt még egyszer műtötte ugyanaz az orvos, aki először, mivel ő is látta, hogy nagyon gáz, ahogy a hegei kinéznek.


Ez annyit javított a helyzeten, hogy most keskenyebbek a hegek, és kevésbé kidudorodóak, plusz idővel halványabbak lettek.


Teljesen megértem, hogy így érzel, de ha a barátnőd ennyire eltökélt, akkor nem tudom, mit tudnál tenni azon túl, hogy őszintén elmondtad neki a véleményedet.

2019. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 7. hozzászóló vagyok, közben próbáltam képet keresni.


Szóval kb. fél évvel a műtét után voltak olyanok anyukám hegei a mell alatti vágásvonalakon, mint ennek a férfinak a karján:


[link]

2019. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Jó esetben 2 év, és ugyan úgy lógni fognak a mellei, akármit csinál a plasztika után. Akkor megint kés alá feküdne?

Én drasztikusabb módszerhez folyamodnék, közölném vele, hogy ha műmellet akarnék fogdosni, akkor örömlányhoz mennék, nem pedig hozzá. Átértékelne mindent azonnal.

2019. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mutogass neki elcseszett műtétekről képeket! Smúgy van képed a mostani állapotról? Lehet h neki van igaza?

Amúgy fontos h ő is jól érezze magát a testében.

2019. márc. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!