Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert sertodik meg ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sertodik meg ha csak oralozni szeretnek en is?

Figyelt kérdés

A baratnom neha csinalja a szajaval es olyankor en is a szammal elegitem ki, legutobb viszont azt mondta hogy gondolkodjak mar hogy ez neki milyen erzes.. Csak kinyalom de nem dugom meg. Es erre azt feleltem hogy de te is csak szopsz, nem lovagolsz meg, szerintem teljesen fair ha mindketten csak oralozunk a masiknak, de o meg mindig azt mindja hogy az egy lanynak nem ugyanilyan mint egy pasinak..

Miert akad ki ezen?



2019. márc. 26. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Majd talál olyat, akinek nem csak nyalogatni lesz kedve.
2019. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mér, csak lovagolni lehet neki? :) döntsd az ágyra, oszt dug d meg :)
2019. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert tényleg nem olyan, ill. nőfüggő. Te bárhova dugod egyformán élvezel, de van hogy a csiklóorgazmus előjáték a hüvelyire. Olyan mintha téged otthagyna álló farokkal mert te is 5 percig nyaltad ő is 5 percig szopott.
2019. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. teljesen jól elvagyok anélkül, hogy megdugjanak, ha szájjal, kézzel, miegymással kielégítenek, de az egyik baratnőm mondta, hogy ő pedig csak a dugást szereti, más nem hozza lázba, másképp ki sem elégül. Szóval, mások vagyunk :)

36L

2019. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van.

Nőként mondom, hogy nyálas után alig várom hogy magamban érezzem a párom farkat.

Anélkül hianyerzetem van, másképpen nem tudom megfogalmazni.

Amugy meg inkább örülj hogy akar szexelni veled. Olvasd el az itt féltett kérdéseket, hányan szeretnék hogy a párjuk szexeljen velük, te meg azért panaszkodsz hogy miért akar.

2019. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ebben az esetben a csaj is hibás, ugyanis ha addig orálozik, hogy a pasi elélvez tőle, akkor nem feltétlenül várja el, hogy utána meg is dugja.

Nem minden férfi egyforma, és ha megvan a kielégülés, nincs mindig igény második menetre. Vagy legalábbis kell egy kis idő.

A csajok jobbak a multiorgazmus terén.


Ezt beszéld meg vele, hogy ha orálisan akar kielégíteni akkor ne számítson utána többre.

És ha meg akarod dugni akkor állítsd le időben a cumizását és hatolj bele inkább.

2019. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!