Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is van ilyen "anyag"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van ilyen "anyag" fétise?

Figyelt kérdés

Eszméletlenül izgatónak találom, ha egy szép nőn valami puha anyagú ruha van, legyen az akár szőrmekabát, akár valami plüss vagy bolyhos pulcsi, stb. Nem tudom megmagyarázni, de még a lélegzetem is eláll, ha egy szép lányt ilyesmiben látok.

Másból is vált ez ki ilyen hatást?


2019. márc. 26. 23:36
 1/5 Lakatos_kútfúró ***** válasza:
Ja. Én a muszalra vagyok izgulva. Feltölt oszt puncin razom a nőmet
2019. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Gondolom ha csúnya lány veszi fel akkor még se mozdul a bré...

Szánalmas vagy

2019. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2


Attól miért lenne már 'szánalmas' valaki, hogy egy szép nőt vonzóbbnak talál, mint egy nem annyira szépet???

2019. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"

Gondolom ha csúnya lány veszi fel akkor még se mozdul a bré...


Szánalmas vagy"


??? :DDD


Igen, mert elsősorban a lányhoz vonzódom :D Ha vonzódom a lányhoz, akkor érdekes a többi. Miért is vagyok szánalmas? :D

2019. márc. 27. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
En a farmerrel vagyok iiigy :)
2019. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!