Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt olyan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan, hogy a partneretek részletesen kitárgyalta a szeretkezéseteket másnak, és utólag tudtátok meg? Hogyan esett ez nektek?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor nemet írjatok.Esetleg kort is.
2019. márc. 2. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Volt, nem érdekel mert ha rosszat mond hazudik. 22/F
2019. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt már ilyen. Kicsit rosszul esett, de próbáltam nem törődni vele.


L

2019. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nőkre inkább jellemző ez. Női baráti társaságban a legszaftosabb részletekig elmennek. Ha negatív a vélemény, akkor nyilván keserű pirula.

De ha pozitív, akkor fekötheted a gatyamadzagot, mert többen ki akarnak majd próbálni.

2019. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csajokkal mi is megszoktuk beszélni munkahelyen, de csak jó dolgokat mondunk vagy olyat ami bárkivel megeshet, semmit ami ciki lenne a páromra. Nincs benne semmi, nem nézek más szemmel ettől más párjára, úgyis csak addig érdekel még beszélünk róla.
2019. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Boszorkány_ ***** válasza:

Megesett már.

Semlegesen érintett dolog.

20l

2019. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Még előtte megszakítottam vele minden kapcsolatot, mielőtt bármi lehetett volna...


A sima beszélgetésünket is elküldözgette boldog, boldogtalannak. Utána meg nekiállt zaklatni, a haverok bevonásával...


22/l


Én sosem tárgyaltam kie ezt, max. annyit, hogy "jó volt vele".

2019. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!