Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha direkt belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha direkt belém élvezett a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van párja és meg is beszéltük vigyáznia kell, de sokat ivott és belém élvezett.
2019. márc. 27. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor az az igazi szívás ha a két pasi teljesen más karakter és a gyerek az apjára hasonlít nem a férjre.

Ahhoz meg nagyon hülye férj kell hogy ne vegye észre a kakukktojást.

2019. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
3-as vagyok, nyilvan poen volt amit irtam az elejen, azt gondolom amit a 8-as, nem kellett volna lepontozni sracok:(
2019. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
Mindkettőtöknek van párja? Nem pár az, hanem bohóc.
2019. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát eseményutáni kellenne mindenképp. Meg utánna egy teszt. Egyelőre ennyit. Jobban is észnél lehetett volna a faszi, akkor is ha ivott...
2019. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Majd ird meg milett.
2019. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Háromszor cigánykerekezz, hátha az segít, hogy ne essél teherbe.
2019. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Off, a 3-as ötlete brilliáns, de szemét is egyben. Én egy ilyen ötlet miatt fizettem 18 évig gyerektartást, és eztán derült ki, hogy a gyerek nem is az enyém...
2019. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ja és óvszerrel kéne megcsalni a párod."

Vagy inkább sehogy nem kéne.


Szegény párotok, nem csak félrekeféltek, de lehet, hogy még valamit haza is visztek nekik..


"Én egy ilyen ötlet miatt fizettem 18 évig gyerektartást, és eztán derült ki, hogy a gyerek nem is az enyém..."

Sajnálom! Ha ez vigasztal, akkor jobb, hogy azelőtt derült ki, hogy egyetemre ment, mert fizethettél volna rokontartást is..

2019. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!