Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek olyan sráccal akinél tudtok arról, hogy barátnője van?

Figyelt kérdés
És tőletek csak és kizárólag szexet akar, belemennétek vele? Esetleg ha többször is akarja, lennétek a szeretője egy kapcsolatban lévő srácnak?

2019. márc. 28. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Egyrészt a saját önbecsülésem miatt sem lennék a szeretője senkinek, másrészt nem leszek partner egy másik nő átverésében, harmadrészt teljesen mindegy, hogy egyébként mennyire vonzó és szimpatikus egy férfi, aki ilyenben benne lenne, az nálam teljesen leírja magát, mert a sunyiság és a gerinctelenség minden, csak nem szexi és nem vonzó a szememben.

2019. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Helyzetfüggő.
2019. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ugyanazt gondolom mint az első.
2019. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem! Férgekkel nem állok szóba.
2019. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, semmi kedvem "pótkerék" szerepbe kerülni, ha megunja a másik csajt.
2019. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha annyira rossz neki a barátnőjével, minek van vele.
2019. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi álszent embert komolyan. Én simán. Egyszer élek én is és ha bejön akkor nem fosztom meg magam ettől. Abszolút semmi gáz nincs ezzel.
2019. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
#7 ha valaki nem k u r v a, akkor már álszent? Na ne nevetess😂
2019. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Talán ,ha nagyon tetszik a férfi. Kit érdekel a bnője. Ha őt sem érdekli engem miért érdekeljen...
2019. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
#8 askám a krvák pénzért csinálják...Még ennyit sem tudsz. Nem állt szándékomban nevettetni de mint látom nem csak álszent vagy, hanem még ostobácska is aki a fogalmakkal sincsen tisztában. Nem kva vagyok maximum rbanc de az meg az én dolgom. A kérdezőnek válaszoltam, nem áll szándékomban a te szende apáca lelkecskédnek megfelelni. Puff én beszéltem....
2019. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!