Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek olyan sráccal akinél tudtok arról, hogy barátnője van?

Figyelt kérdés
És tőletek csak és kizárólag szexet akar, belemennétek vele? Esetleg ha többször is akarja, lennétek a szeretője egy kapcsolatban lévő srácnak?

2019. márc. 28. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Telejesen igaz, nem qrva, hanem ribi. De szükség van ribikre is. S mindenkinek a maga dolga.

De én nagy valószínűséggel nem lennék az, akivel megcsalhatja a barátnőjét. Egyszerűen nem menne.

2019. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is helyzetfüggő.

Érdekelne, milyen a kapcsolatuk, amiért képes lenne megcsalni: egyébként akar-e szakítani, megszokás miatt vannak-e együtt.

Sok minden befolyásolja a döntést.


N

2019. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Nős férfival is voltam már. Nem azért mert rbanc vagyok, hanem azért mert hónapok óta nem voltam férfival. Egyedülálló férfival jobb lett volna de akkoriban valamiért nem jött össze. Én is emberből vagyok szükségletekkel. Azért ne szexeljek hónapokig, évekig mert nem jön a nagy ő, vagy 1 egyedülálló férfi?
2019. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
A 13-as tárgyszerű vűlaszt adott. Korrekt őszintének tűnő.
2019. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok gerinctelen és a megcsaláshoz sem akarok asszisztálni
2019. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

"Ennyi álszent embert komolyan. Én simán."


Mekkora egó kell ahhoz, hogy valaki azt gondolja, hogy mások is az ő elvei és értékrendje szerint élnek? xD

2019. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Oookoooss ügggyeeees ül! Fekszik! Nem kötekszik! Ha az egom is nagy nem csak a mellem akkor mi van? Ha ribi vagyok akkor mi van?

Attól még nagyon nagyon sok az álszent ember, aki nem olyan képmutató szendeszüzike, mint te...

2019. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

17#


Lehet hogy igazad van de attól még egy hülye **csának tűnsz...

2019. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!