Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérdezzem a barátnőmtől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem a barátnőmtől mit szólna a szadómazó szexhez?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a párom, de mivel ezt az oldalam egyáltalán nem ismeri nem tudom milyen reakció lenne rá. A sima szex is elég nekem, viszont mindig is az SM volt amit igazán szerettem. De ha megkérdem és nem megy bele félek kinosan fog végződni ez a beszélgetésünk...
2019. márc. 29. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen kérdezd meg. Lehet h ha mondasz neki pár példát, szitut rá még a végén neki is bejön.
2019. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd. Hasznosabb választ fog adni mint mi, az biztos.
2019. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fontos neked kérdezd meg, de én inkább kipihatolóznám nála, csinálnék pár olyan gesztust barmit amiből ki lehet szűrni milyen a reakciója. Én ha csak így benyögné ezt a barátom nagyon félni kezdenék tőle és menekülnék. De már típusúak vagyunk, más tapasztalatokkal
2019. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyből nem kell mindent. Együttlét alatt, amikor már bele vagytok melegedve, próbáld lassan adagolni, pl hajhúzás kutya pózban, fenekelés és meglátod, hogy reagál. Ha élvezi, mehet kicsit több, ha nem tetszik neki úgy is szólni fog, hogy ne, azt viszont tartsd tiszteletben!
2019. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj a tarsaddal sose éld ki azeket a vagyaid,keress 1kemeny dominat inkabb,mert csalódni fogtok mind a ketten ha nekialltok!
2019. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először csak a light-osabb dolgokkal próbálkozz, mint amiket az előző válaszolók írtak.
2019. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megleped egy gagyi biztonsagi kioldos szormes mu bilincsel abba semmi nincs... Ezekhez jar ilyen gagyi ostor is... Abbol mar latni fogod mire hogy reagal ha hasznaljatok ;) Sok sikert
2019. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
előbb azért dugd meg jól, hátha az utolsó lesz
2019. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!