Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti hogy fogadnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy fogadnátok, ha a párotok erre kérne titeket?

Figyelt kérdés
Ő nem vágyik annyi szexre, élvezésre, ezért az együttlétek alatt egy felcsatolhatóssal dugna csak titeket. Plusz mindig erényövben tarthatnátok őt.

2019. márc. 29. 15:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vágyik annyira a szexre akkor miért akarna megdugni engem egy felcsatolhatossal?

Ha néha így dugna az ellen nincs kifogásom, de ha mindig ezt szeretné akkor nem szexelnék már vele.

Az erényöv használata nem izgat.


22L

2019. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretem elfogadnám. Erényöv nem izgat...szánalmas.

Bár így esélyes ,hogy egy idő után vágynék egy igazira is és megcsalnäm.

2019. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
"Azt, hogy én őt szeretném érezni, nem egy mű vackot. Nekem nem jönne be." Nagyon tetszik #1 válasza. Csak egy kérdésem van, hogy a nök mi a retkes lopimpilinek rakatnak müanyagot a mellükbe? Ugyanez!!!! ha belegondoltok.
2019. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy hagyjuk a hülyeségeket, felveszem én a strap ont és megtolom én hátulról.

(jó igaz én már csak bdsm kapcsolatot tudok elképzelni)

2019. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
az erényöv jó játékszer izgalmas tud lenni, mindkét félnek. de ez így már sok... ne akarj rögtön a közepébe... szerintem lassabban adagold a párodnak. vegyetek egy erényövet, néha vedd fel, 1-2 napra... aztán lehet h megtetszik neki (ez mondjuk nagyban rajtad is múlik) és majd kialakul.
2019. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!