Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ti hogyan fogadnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti hogyan fogadnátok, ha kiderülne, a párotok maszturbált?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja élünk együtt a párommal. Ő eléggé prűd, minimális a szexuális igénye, az enyém azonban elég nagy. Ezt a különbözőséget némi maszturbálással egészítettem ki. Amikor kiderült, a párom nagyon kiakadt, felháborítónak tartotta a dolgot. Részben egyet is értettem vele, beláttam, hogy némileg önző dolog volt. Mentségemre legyen viszont, hogy ő pedig nem törődött az én szexuális igényeimmel, nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. Ő úgy véli, túlzás az én elvárásom (kb 2-3 aktus 2-3 naponta). Számomra viszont kevés a heti 1 aktus.


Megbeszéltük a dolgot, ő megígérte, hogy többet szexel velem, én pedig hogy többet nem végzek önkielégítést. Sajnos azonban lényegi változás nem történt, majdnemhogy ugyanolyan keveset szexelünk, sokszor hibáztat is a "korai magömlésért".


Ma úgy adódott, hogy ő dolgozott, én pedig itthon voltam, és sajnos beleestem az önkielégítésbe. Nagyon bánom, lelkiismeret furdalásom van, mert ígéretet tettem. Mindenképpen el szeretném mondani neki, mindig őszinte akarok lenni hozzá, nem akarom, hogy titkaim legyenek előtte.


Tehát ti mit szóltok hozzá, ha a párotok önkielégítést végez?


2018. máj. 5. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
O is megszegte az igeretet mert nem szexel veled tobbet, pedig megigerte. Ne te erezd mar magad szarul. Dobd ki.
2018. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint? Az miért baj ha maszturbál? Ha nem megy a nemi életünk rovására akkor nem érdekel. Én sem tudok annyit szexelni mint amit a párom igényel, de nekünk ettől van hogy csak az ő kedvéért szexelünk vagy kézzel/szájjal segítem. Szóval ha magának okoz örömet azt sem bánom.
2018. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi van? Én nőként masztiznék kapcsolatban is, ha épp nincs kéznél a párom. Nem is értem a kérdést.
2018. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ebbe mi felháborító van? Eddig az összes kapcsolatomban végzett önkielégitést a pasi, sose tartottam tiltottam meg hogy ne csinálja engem nem zavar.
2018. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog... Ez nem megcsalás vagy ilyesmi. Ha jól esik csináld nyugodtan. A párodnak is ideje lenne megszeretni a szexet veled.
2018. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok bunkó lenni vagy bármi ilyesmi távol álljon most tőlem, de ez nem lesz hosszúéletű kapcsolat. Tök jó, hogy megbeszéltétek, de a cselekedet már elmaradt vagy megszegted. Persze a maszti egyáltalán nem egy tragikus dolog általában, mint az sem, hogy nagyobb az igény. Valamivel vedd rá, ha kívánod őt. Esetleg beszéljetek újra. Ennél jobb ötletem sajnos nincs 😕
2018. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Èn mindennap, minden pillanatban kívánom a szexet is ès a páromat is. Viszont van, hogy 3 napig nem találkozunk úgy, hogy tudjunk szexelni, pedig együtt èlünk. Ilyenkor èn is szoktam masztizni, sőt mèg olyankor üzenetekkel hergelem őt is. Nem èrtem mi ebben a baj.

22/N

2018. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogadnám, mintha az derülne ki róla, hogy szokott enni meg inni.
2018. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de miért élsz egy olyan nővel, akivel ennyire nem jó a szexuális életed?
2018. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam. Ezzel nincs semmi baj. Olykor ez is bőven belefér.

Nálatok egy óriási nagy baj van. Nem az, hogy te maszturbálsz és nem is az, hogy ő nem nagyon vágyik a szexre, hanem hogy ti együtt vagytok, az az óriási baj. Abszolút nem illetek össze. Teljesen eltérnek a szexuális igényeitek. Szerinted mi lesz ennek a kapcsolatnak a vége? Telnek az évek, a hosszú évek alatt amúgy sem lesz már annyi együttlét egy normál kapcsolatban, pláne, ha családja lesz az embernek, elárulok egy titkot, ha a barátnőddel maradsz, nálatok pár év múlva egyáltalán nem lesz szex. Te pedig félre fogsz lépni. Vagy majd jó néhány feleslegesen elpocsékolt év után jössz rá, hogy már jóval korábban ki kellett volna lépned ebből a kapcsolatból.

2018. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!