Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha összejöttök egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha összejöttök egy lánnyal, és eljuttok oda, hogy lefeküdjetek egymással, titeket mennyire ábrándít ki, ha a lánynak “ronda” a teste? Egyszerre minden szerelem megszűnik?

Figyelt kérdés

Már elég rég leesett, hogy nem vagyok egy világszépe.. az arcom átlagos, azzal még lehet kezdeni valamit..de nagyon magas vagyok és elképesztően aprók a melleim (szinte nincsenek is) + van egy apró mellkas deformitásom (tyúkmellként szokták emlegetni, annyit tesz, hogy a szegycsontom kitüremkedik) Még egy rendes kapcsolatom sem volt, mivel mindig attól félek, ha eljutunk arra a pontra..nem lennék képes levetkőzni előtte..elég lehangolt vagyok emiatt..

19/L



2019. márc. 31. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.. Van akinek kicsi van akinek meg túl "nagy" a melle de ez adottság nem könnyen változtatható és ha megkedvelem a lányt akkor úgy fogadom el ahogy van.. Jó én már nem a húszéves korosztály vagyok.. Mondjuk általában én szoktam megkapni hogy ha a lány magasabb mint én hogy kedves vagyok meg minden de hogy néznénk már ki.. Ha a külső neki ennyit számít akkor menjen nyugodtan .. Szóval röviden és tömören ha én megismerkednék egy ilyen lánnyal mint te akkor tuti hogy az jobban érdekelne hogy milyen a világlátása milyen maga az ember mint hogy hogy néz ki.
2019. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Számomra fontos és izgalmas része a kapcsolatnak, hogy a partneremet külsőre is vonzónak találjam, és hogy a partnerem is engem (amellett, hogy a vonzalomhoz szellemi és lelki dolgok is hozzájárulnak).

Ennek ellenére a leírt helyzetre nagyon csekély az esély. A párod nem ismeretlenül fekszik le veled: bejössz neki, alakulnak a dolgok, eddig is volt szeme, izgató a helyzet, stb...

Olyan pedig nincs, hogy valakinek minden porcikája tökéletes.

2019. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Voltam már úgy szerelmes hogy egyáltalán nem a teste tetszett meg. Ha ilyet találsz nincs gond. Ha igényes vagy, és a fiú is szeret, nem lessz gond!!! :)
2019. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!