Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ma egy pasi milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ma egy pasi milyen esélyekkel indul ha Fetisiszta, vagy BDSM kedvelo?

Figyelt kérdés
Biztosan az egy éjszakás kalandok nagyon jók és izgalmasak, de mi van hogy ha valaki komoly kapcsolatot keres? Én pl oda vagyok a Shibari muvészetert is, ami önmagában is kicsit már túl tesz a felszínes BDSM kedvelokon. Nem mondom hogy az életem része, de nem igen kezdenek olyan kapcsolatot ami így ezeket elnyomja. Pl nektek lányok volt már hogy a pasi minden előjel nélkül közölte az álláspontját? Ha igen hogyan fogadtatok?

2019. ápr. 1. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt adnék.
2019. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. De ha kifejtenéd, sokkal többet segítenél.
2019. ápr. 1. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem lenne esélye. De egyébként szerencsére az internet korában már egyből fel lehet menni ilyen témájú oldalakra meg csoportokba és ott ismerkedni, nem pedig valakit megpróbálni rábeszélni.
2019. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Ezt megint olyan mondja aki nem ért hozzá.

A sub nök nehezen nyilnak meg

34/F/Dom

2019. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó esélyekkel

Legalábbis Nálam

A legtöbb fétissel nincs bajom a BDSM meg 11 éve az életemben van 5 éve aktívan

25N

2019. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sosem beszélnek rá senkit. Volt már rá példa, hogy valaki belement, de nem szándékom rabeszelni senkit...
2019. ápr. 1. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Aki a BDSM világában él az nem reklámozza önmagát azzal hogy mindenhova kiírja hogy "F/Dom"

Divat lett mindenhova oda biggyeszteni,tudás,tapasztalat meg nulla.

.

Emiatt sok a lelkileg,testileg sérült lány,nő.


Ha ezzel akartok felszedni egy nőt.

Jelenleg is két ilyen lányt rehabilitálok.

A sok mondvacsinált,magát "Dom" nak nevező amatőr b.lf.sz miatt.

Aki ezt használja csajozás nak.

Az tegye már meg hogy elolvassa a BDSM alapjait.

De ez sem zárja ki,a kisérletezgető amatőröket.

2019. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet ertek. Mar azt sem szeretem ha egy csomo rosszul fest. Kulonosen veszelyes, es senkinek sincs joga, de plane egy ilyen bal*asznak, hogy barki eletevel bolondozzon. Csak ezt sok no nem tudja az eszebe vesni. Mert lattak a szurke f*s 50 arnyalatat es ezert ku**a meno...
2019. ápr. 1. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Jómagam is szeretem a shibarit, a párommal együtt gyakoroljuk, folyamatosan szépítjük, fejlesztjük a technikánkat.

De a bdsm egyéb alfajait is szeretjük.

2019. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!