Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes egyetemista lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes egyetemista lányok miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Már legalább kétszer előfordult velem, hogy akár órákat töltöttem jól elbeszélgetve egy-egy 20 év körüli lánnyal (például vonaton utastársként, vagy közös tanfolyamon). Amikor búcsúra kerül a sor, megkérdezem, hogy van-e kedve ismerősként megjelölni Facebookon, akkor a lány bólogat, segít is megkeresni magát a telefonomban, megjelölöm – és soha nem jelöl vissza. (Én pedig 24 óra után törlöm a jelölést ilyen esetben.)


Mind a két esetben, amelyekben ez történt, nem közeledtem szexuálisan vagy máshogy, egyszerűen csak barátkoztunk. 40-es férfi vagyok egyébként, és teljesen normális. Szerintetek miért nem mondják meg ott helyben a lányok, hogy nincs kedvük megjelölni, miért csak utólag nem jelölnek vissza?



2019. ápr. 1. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tartanak tőled. Ez egyaktalan nem biztos hogy miattad van, csak én is félnek ilyen esetben
2019. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%

ezt en sem ertem bocs nekem is egyszer volt engem ráadasul visszq is jelölt 😀

25F

2019. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Árra gondoltál hogy nem egyből a facebook az első amit be kapcsol? Még akkor is ha tudja h bejelöltél

Én Egyetem alatt 2 helyen dolgoztam,mellette tanultam ,el láttam magam őrültem h élek

És elfogadták a beadandót a Zh-jön át mentem

És volt h Heti 1x max 2x léptem fel fél órára

25N

2019. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra*
2019. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Rendben, de legutóbb egymás mellett ültünk egy tanfolyamon a hölgyikével, nagyon jól elbeszélgettünk (és ő kérdezgetett engem, kezdeményezett, közlékeny volt), és így láttam, hogy egész nap a telefonján lóg amúgy, csetel a barátaival, szóval nem hiszem, hogy nem jutott volna el a facebookjáig.


Egyes: hát... nem vagyok én olyan félelmetes. A facebook profilomon fent van, hogy ki vagyok, hol dolgozom, mivel foglalkozom, az iskoláim, a feleségem, szemmel láthatóan egy teljesen normális ember vagyok. (Arról nem beszélve, hogy a nevemre rákeresve egyből rá lehet jönni, hogy egyetemen is tanítok – teljesen kockázatmentes ember vagyok, nem egy kigyúrt kopasz bodzaszedő.)

2019. ápr. 1. 20:00
 6/24 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
24%

Rossz a taktikád.


Azt kell csinálni, hogy vele jelölteted be magad. Aztán valami mókásat írsz/írattatsz magadnak a nevében..


Ez már alap a beszélgetés folytatásához. Lehet még nevet is.


Az emberek azt jegyzik meg, hogy milyen érzelmekkel zárult egy beszélgetés, nem azt hogy közben mi volt.


Egy vidám végű beszélgetés könnyebben fog újra kezdődni.

2019. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszolom 4 szóban: Mert 40 éves vagy.
2019. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Értem, hogy 40 éves vagyok, de ezzel mi a baja egy egyetemista lánynak? Nekem is vannak 60 éves ismerőseim. (Ha meg netalán randira hívnám, akkor majd nemet mond, nem? De randiról szó se volt.)
2019. ápr. 1. 20:15
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de nem dugsz a 60 éves ismerőseiddel (gondolom).
2019. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak konfrontálódni, így inkább bele mennek hogy "jó jó megadom" aztán utána nem jelölnek vissza.
2019. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!