Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesek! Szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek! Szerintetek a magyar egyetemista lányok mennyire nyitottak erre? Odafigyelnek a lábukra a tapasztalataitok alapján?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom az összefüggést az egyetem és a lábfétisre való nyitottság között. Azt kellene megérteni, hogy erre idegennel senki sem nyitott. A barátjával esetleg, de ez sincs mindig így. F. (lábfétises)
2019. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%
Egy egyetemista lány is lehet igénytelen akár a lábára akár bármely testrészére. Viszont akkor sugardaddyt sem talál a megélhetéshez, ráadásul a szóbeli vizsgán is hátrányba kerül a villantós lányokkal szemben.
2019. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok ismerkedni, csak érdekel, hogy aki jól ismeri ezt a közeget, hogy látja a dolgot. Nekem sajnos volt olyan tapasztalatom, hogy a lányok cikinek tartották ezt, és kiváncsi lennék, hogy az egyetemisták közt mi a helyzet...
2019. jan. 8. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem fogsz kielégítő választ kapni. Az adott csopodthoz tartozom, de nem ez a lényeg. Egy idegennel nem,hogy ciki, de elképzelhetetlen. A barátommal már sok minden belefér, normális határokon belül.
2019. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
bölcsészeknél próbálkozz. Azoknál mindenféle állat van
2019. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy idegenként odamegyek, hanem megismerek egyet kettőt, talán össze is jönnénk és utána...
2019. jan. 8. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Figyu, ha nem a büdi lábukat akarod szagolgatni, vagy nem tapostatni akarod magad, vagy hasonló baromságok, akkor a csajszik nagy része benne van, csak tudni kell a jó ízlés határait. Na és mint mondtam korábban, ha a barátnőd.
2019. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Én egyetemista vagyok és nincs bajom a lábfétises pasikkal, ameddig nem beteges a dolog
2019. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A nők nagy része odafigyel a tappancsaikra. Mo.-n a nők nem nyitottak a tappancs-fétisre (akár egyetemista, akár nem az).
2019. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!