Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még olyan lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok, akiknek bejönnek a szőrös fiúk?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkinek a babaarcú, szőrtelen srácok tetszenek?

2019. ápr. 1. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak szőrös. Anélkül bele sem kezdek. (Ez az igazság, akkor is ha most le fogtok pontozni). 21/L
2019. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A férfi szőrös. A kisfiúknak van csupasz kukijuk.... Engem nem zavar sehol a szőr.
2019. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Arcon bejön a szőr, de máshol nem igazán, max csak egy nagyon kicsi🤷‍♀️
2019. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem bukom a szőrös férfiakra, ha a háta is szőrös, attól rosszul tudok lenni. Viszont amikor ismeredsz, akkor általában ezek a dolgok nem látszanak. Volt már szőrös pasim is, egyáltalán nem zavart, ez nem volt válóok, és az ágyban attól még ugyanúgy jól éreztük magunkat. Nem ez alapján választok társat.
2019. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az arca legyen szőrtelen, igen, de a testén szeretem ha van szőr, az klassz fiús ... arcon max 3-4 napos borosta izgató sztem
2019. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a szőrös srácokat :D
2019. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!