Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek olyan srácok, akiknek...

Szofrónia kérdése:

Léteznek olyan srácok, akiknek bejönnek a visszahúzodó, komoly, értelmes lányok? Vagy mindíg csak a hebrencs, visítozó és nyomulós lányok aratnak? 18/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Léteznek. Dugunk?
2014. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek, például én.

19F

2014. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tudnád, mennyit szenvedtem egy ilyen félénk lányért. Tehát nem.
2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze, személyiség függő a dolog, de éretlen pasiknál mindig a nyomulós p*csák lesznek a nyerők, olyanokkal meg nem érdemes leállni, mert nem a te színvonalad.
2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a lányok jönnek be. Jó elviselem a vihogós, aktív lányokat is azok is nagyon aranyosak és vonzóak tudnak lenni csak egyesek túlzásba viszik igaz hogy alapból olyanok de attól már agybajt kapok. Én jobban szeretem a komoly picit visszahúzódó lányokat, akik azért tudnak viccesek is lenni ha úgyvan :)
2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Dugnálak kérdező, és más semmi.
2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Aki visszahúzódó eleve nem értelmes a szó elcsépelt értelmében, mert fél a többi embertől, holott erre semmi oka.

Szóvaaaaaal.... nyet.

2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Léteznek persze, de biztos vagyok benne, hogy te is ismersz olyat, csak mivel nem feltűnősködnek, ezért észre se veszed őt/őket.
2014. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

igen léteznek :) nekem az jön be ha egy lány nem olyan "népszerű" csak van egy kisebb baráti köre akik igazán számitanak, szeret otthon lenni, pihenni,lazulni de szeretem kimozdulni is( nem disco meg ilyen baromságok )ha szeret olvasni az nagyon jó pont mert énis :) és okos is legyen valamilyen szinten mert egy butácska lánnyal nem jönnék ki... azt se tudná miről beszélek

tehát léteznek csak ugyanolyan kevés van belőlünk mint amilyen kevés van a "magadfajta" lányból :)

17f

2014. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Léteznek bizony,csak az a baj,hogy az ilyen lányok amilyeneket írtál,a nagy többsége közülük is csak a külsőt nézi...

Én mondjuk csaj ilyeneket keresek,csak a sok tömegrib**c között alig lehet találni.És ők is foglaltak általában. :/

22/F

2014. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!