Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen nem csókolóztam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen nem csókolóztam és nem is fogdostam még egy lányt sem még ruhán keresztül sem. Nagyon nagy gond ez?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom hogy el sem tudom képzelni hogy milyen lehet egy lány popójához érni, és milyen hozzá érni a puncijához:(((
2019. ápr. 2. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen én is ugyan ez vagyok. De én elfogadtam. A lányok már nem vonzanak. Kiöltem magamból a vágyat.
2019. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gond. Valójában ott követi el a társadalom a hibát, hogy mindezt 15 éves korától folyamatosan csinálja, és mire meg kellene állapodnia, kiég. Én is csak 23 évesen vesztettem el a szüzességem, és még most is úgy érzem, hogy simán maradhattam volna szűz. Egyébként pedig paphiány van, menjetek papnak!

28F

2019. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Már kicsit el vagy késve ezekkel !


19/n

2019. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem gond. Hogy neked az-e azt meg csak te tudod megmondani.
2019. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már de unalmas. Hiába sajnáltatod magad itt, senki nem fogja mondani, hogy ej egye fene, gyere bevállallak.

Rohadtul nem férfias hogy itt rinyálsz, hogy milyen szerencsétlen vagy. Ilyen persze hogy nem kell egy nőnek sem. Szedd össze magad és légy férfi!

2019. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen nagy gond. Meg az is, hogy tényleg minden nap megkérdezed vmilyen formában. Eszelős, kélyszeres...
2019. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!