Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen még nem csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen még nem csókolóztam és még szűz is vagyok. Miért gond ez a mai világban? Szerintem sokan vannak ezzel így

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
dehogy vannak sokan igy,én egy pár ezres kisvárosba lakok de itt mindenki kapcsolatba van még a zsákhordó bol.ond páwahaju is
2017. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy gond, csak a saját bevallásod szerint az!
2017. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Gondnak nem éppen gond ez. Lényegében 40 évesen sem gond ez az állapot. A gond az amikor beázik a tető vagy kerget egy kutya. Inkább szokatlan ez, mert a többség 20 éves korára túl van ezeken. Esetleg akkor gond, ha az egyén már nagyon túl szeretne esni ezeken és nem nagyon sikerül neki. Akkor számára ez gond lehet.
2017. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De kit érdekel a többség?! A másik nincsenek barátaim nem tudom milyenek a huszonévesek
2017. máj. 22. 20:51
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2017. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid?
2017. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6 miért olyan hihetetlen, hogy nincsenek barátai az embernek?
2017. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen vagyok még mindig szűz,bár legalább már a csókolózáson túl vagyok..nem zavar a társadalmi nyomás, mmert úgy vagyok vele hogy még nem találtam meg az igazit.. bulizni szoktam,de nem vagyok egy nagymenő alfa Rómeó,de nem is töröm magam hogy az legyek..nagyon távol áll tőlem a skalpvadászat..
2017. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Carlitonak sincsenek barátai. Mi lenne ha összebarátkoznátok,és akkor mehetnétek együtt csajokat felszedni,erősítenétek egymást.. Én meg olyan büszke lennék magamra amiért bábáskodtam feledtetek :D
2017. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem írtam olyat hogy hihetetlen.

Azt kérdeztem, hogy mi az oka, amiért nincsenek barátai.

2017. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!