Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hetero fiú és egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero fiú és egy lány között nem lehet barátság csak egy meleg fiú és lány között lehet?

Figyelt kérdés
Egy hetero fiú és egy lány között nem lehet barátság csak egy meleg fiú és lány között lehet. Mert egy hetero srác az nem tud csak barátként nézni egy lányra mivel kívánja szexuálisan és megfordul a fejében hogy de jó lenne elvinni egy baráti szexre a lányt.

2019. ápr. 2. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez egy hatalmas baromság
2019. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg a lányra nem úgy tekint, mert be se jön neki testileg?
2019. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

jaj hagyad már a fiúknak mindegy a lányok szoktak nagyon válogatosak lenni.


De a fiúkat a farkuk hajtja bennük van a állati ösztön és nincs olyan csúnya lány akit ne dugnának meg ,egy két körre elvinnének bármilyen lányt hiszen minél több lányt dugnak meg annál menőbbek.

2019. ápr. 2. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

"jaj hagyad már a fiúknak mindegy a lányok szoktak nagyon válogatosak lenni."


[link]


Na megdugnád mi?

2019. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként mondom, hogy vannak lány barátaim, de nem az az igazi mély barátság, csak úgy haverok inkább, dumálunk, bulizunk néha, ilyesmi. Viszont egy lány volt, akivel tényleg mély, igazi barátságba kerültünk, olyan szinten, hogy mindent megbeszéltünk, rengeteget lógtunk együtt, jobb volt, mint egy fiú haver. És bizony hogy elkapott az érzelem, mert amúgy szép lány. Egyszer csak azt vettem észre magamon, hogy állandóan rá gondolok, és hogy khurvára féltékeny lettem, mert összejött egy sráccal. Az segített, hogy úgy alakult az élet, hogy egy évre távol kerültünk egymástól, aztán vissza, most kicsit sikerült már helyreraknom a fejemben a dolgot, és ismét kezdünk beszélgetni, mint barát. De én nem csak szexre akartam őt, hanem szerelmes voltam szó szerint. Ő is tudta, szerencsére nem ment rá a barátságunk úgy tűnik.

Aztán persze a lazább lány haverokkal, akikről írtam fennebb, már viccből is mondunk ilyeneket, hogy de szúrnálak, meg ilyenek, aztán volt rá eset, hogy tettlegességig fajult a dolog (szexeltünk egy kiránduláson).

2019. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4# az akit linkeltél az szerintem nem lány , de ha lány lenne igen megdugnám az a lényeg nő legyen és kész.
2019. ápr. 2. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:

De, a linkelt képen nő van.

Ennyire ki vagy éhezve, hogy mindegy csak lyuk legyen?

2019. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem minden heteró férfi akarja minden nőnek bedugni ha te erre nem láttál példát akkor rossz környezetben/társaságban jársz. Számos barátom tartozik a női nemhez és mégha nem lenne barátnőm se akarnék vele lefeküdni mert olyan mint a tesóm kb.
2019. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha a linkelt képen valóban nő van és nem egy rossz transzvesztita akkor bizony bevágnám neki.

Gumi nélkül seggbe :) 😊

2019. ápr. 2. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez így van. Hetero fiú-lány barátság nem működik, max. ha nagyon nem jön be a lány a fiúnak, de az igen ritka.
2019. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!