Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik barátom aki történetesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom aki történetesen meleg, folyamatosan azzal piszkál hogy szeretem a Disney meséket és ez 26 éves korban súlyos mentális betegség, valamint gusztustalan. Viszont az ő szexualitása az teljesen ok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Persze ő sokszor részletesen leírta hogy hogyan nyomta ki a valagából a másik ember spermáját miután az beleélvezett, mert az milyen jól is esik neki. Meg hogyan tervezték el hogy kinyaldossák egymás valagából a spermát elélvezés után. persze ez teljesen egészséges és ebben semmi undorító nem lehet mivel az már homofóbia ha valaki ettől hány... Viszont azt nem bírja elviselni bennem, hogy szeretem a Disney meséket, valamint egyéb aranyos dolgokat. Szerinte ez a beteges és az undorító. Szerinte ez szerepel a W.H.O. listáján is, mivel ő kijelentette hogy ez egy fétis - valamilyen parafília-, és nem érti meg hogy semmi köze a szexualitásomhoz annak hogy Disney rajongó vagyok. De folyamatosan azzal baszkurál hogy ő egészséges, mert ő nem szereti a meséket, ő neki olyan haja van mint mindenkinek, utálja az aranyos dolgokat, mivel az nem felnőttes dolog ha szereti egy idősebb srác is, utál játszani, és folyamatosan azzal jön hogy nekem inkább egy férfi pénisze kéne a hátsómba nem pedig az oroszlánkirályt nézni a barátnőmmel, meg hogy ő egy hét alatt kidobálná a szeretett plüsseimet -részben gyerekkoromból visszamaradt szeretett játékaim- és "igazi" férfit csinálna belőlem.


Elegem kezd lenni abból hogy folyamatosan piszkál ezzel. Nem vagyok beteg, nem vagyok deviáns, nem én nyaldosom egy másik férfi ember szőrös szaros seggét, hanem ő, mégis én vagyok a beteg azért mert szeretem a meséket? rohadjak meg ha ezt értem.... De amikor ezzel előjövök akkor meg azt mondogatja hogy a melegség társadalmilag elfogadott, a mese nézés meg nem. kérdezem én tőletek szerintetek ha kimenne vonaglani egy másik homokossal a térre, én meg kimennék egy miki egeres pólóban férfiként a barátnőmmel, szerintetek kit vernének laposra? mert szerintem társadalmilag nincs jobban elfogadva a homoszexualitás.


Jah, és a csúcs, amit tegnap megfogalmazott. azért betegség, mert undorító, és ami neki undorító az betegség. az már nem érdekli hogy kimeríti e a betegség fogalmát. WHO val jön.



halál komolyan ez az egész egy vicc...egy vicc hogy ilyen szövegeket kell ide írnom. nem is érdekelne ez a dolog ha csak egyszeri lenne, de én napi szinten ha beszélek vele ezt a buzerálást kapom. Ki kellett valahova írnom. Már kicsit besokalltam. Kérlek írjatok valami jó tanácsot! Amúgy én alap járaton egy nagyon toleráns ember vagyok de ez már sok nekem is... köszi.


26f



2015. máj. 25. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
ennyi fogyatékost
2015. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de én nekem papírom van arról hogy nem hogy fogyatékos vagyok, de az átlagosnál magasabb intelligencia hányadossal is rendelkezem. Nem, nem online tesztelgetés, rendes pszichológus végezte el nálam ezeket a teszteket, akihez egy évig járta a szorongásom miatt.
2015. máj. 25. 18:09
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

"az átlagosnál magasabb intelligencia hányadossal"

mégis hülyeségekkel foglalkozol és ilyen gyökérrel barátkozol :D

2015. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nehezen barátkozom. Sajnos.
2015. máj. 25. 18:20
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy nehezen barátkozol, nem kellene "megtartanod" minden deviáns gyökeret. Kukába ezzel az illetővel, nem is értem miért nevezet őt a barátodnak...
2015. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

A barátod bunkó. Már csak azt nem értem miért fontos a szexuális beállítottsága a kérdésben?


Mit tegyél? Nem is értem miért kérdés ez, nyilvánvalóan ha nem jöttök ki jól ne barátkozz vele, gondolom nem kényszerít pisztollyal hogy szóba állj vele...


Egyébként semmi baj, hogy szereted a disney-t, vannka még sokan mások is. Én 24 évesen például. Még ha nem is éjjel nappal azt nézek. :)

2015. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Én is azt mondom, hogy próbálj túllépni rajta. Ha nem érti meg a Te gondolkozás módodat, akkor nem kell tűrnöd neki. Igaz nehéz egy ilyen döntés, és nagyon fog hiányozni. De, ha találsz egy megértő barátot, akkor a régi hiánya feledhető.
2015. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Én kerek-perec megmondanám neki, hogy szopja le magát, aztán többé nem szólnék hozzá. :D

A rajzfilmekkel nincs baj, én is szoktam nézni. Ha Disney-t, ha Cartoon networköt, ha mlp-t szeret nézni valaki akkor nézze :) Éj egyikért sem piszjálnám az embereket.

Ja és ha esetleg nem ismernéd, akkor tudom ajánlani a Gravity Falls-t. ;)

2015. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

*én *piszkálnám

Bocs az elírásokért :D

2015. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Gondolom magát nyugtatja ezzel. Ne foglalkozz vele, vagy ereszd el a füled mellett, ha ilyet mond (egyszer csak abbahagyja így), vagy ne barátkozz vele.

A mesékkel meg semmi gond, az én barátom is néz meséket, akár hercegnős disney-t is és ettől függetlenül férfias és abszolút hetero

2015. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!