Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy 4-5 éve még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 4-5 éve még napi szinten lehetett erre arra sikerrel felszedni itt vagy máshol csajokat? Most meg már társkeresőkön is alig találni olyan lányt akivel lehet valami?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fene tudja, változnak az idők. Én kb 2-3 éve próbáltam itt ismerkedni, igazából nem jött össze nagyon semmi, egy alkalmi szexem volt, meg egy randim ahonnan nem lett folytatás, szerintem ez nem éppen mondható átütős sikernek.

Amit megfigyeltem, hogy egyre jobban teret hódít az instagramos "reality" , a sok pasas nyáladzik a csajokra, így az egójuk a magasban. Na meg ott a facebook, tinder stb. egyre több pasi kezdeményez náluk, de ebből is csak az egy legjobbat fogják kiválasztani. Összevetve pl amikor még társkeresők sem voltak, ott sokkal megszámlálhatóbbak voltak a pasik a környezetben, akikből választani tudtak.

2019. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen. Alkalmira sem volt nehéz lányt találni kamerázni meg szinte napi szinten volt valaki...:D

Valahogy tinderen nem ennyire bevállalósak a lányok akikkel mathelni szoktam. Kicsit visszasírom azt az időszakot főleg ilyenkor amikor egyedül vagyok.

2019. ápr. 2. 23:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Én igazából nem tudom a statisztikákat, meg nem is voltam itt 4-5 éve, de nem volt egyszerűen sokkal nagyobb forgalom, ami azt is jelentette, hogy nagyobb eséllyel futott bele valaki olyan nőbe, aki ilyet keresett?
2019. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ebben mondjuk van valami. Abban is hogy most meg már inkább instán élik ki magukat az emberek. Ott meg csak nem írhatok rá úgy mint itt mert furán venné ki magát. :D


Az utolsó 2017 őszén volt innen de a mai napig bánom hogy nem dugtam meg (bár a koliban nehéz is lett volna én meg nem a városban éltem) pedig jó párszor találkoztunk mert kiderült egy egyetemre jártunk. Csak sajnos nem volt hű de okos és hamar ott hagyta. Viszont tényleg szinte már a kérdésből lehetett látni hogy fogékony az adott lány a témákra. Mondjuk kíváncsi vagyok a lányok mit gondolnak erről de szerintem érdekes hogyan változtak a gyk használók szokásai.

2019. ápr. 3. 00:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Te lettél idősebb! Ennyi történt.


Ez olyan mint a "tavaly még lazán elvittem az ötvenkilós felszerelést, de mára nehezebb lett" - volt olyan ember aki mindig arra panaszkodott, hogy "biztos belerejtettek valami plusszsúlyt" pedig csak idősebb lett.


Egy idő után ki kell nőni a "csajozgatásból". Tudom, nem népszerű erre gondolni, de ez van.

2019. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért 25 vagyok még csak. Igazából régen is azért voltam inkább itt mert alapból sem vagyok olyan aki iszik meg bulizik viszont az is tény hogy itt sem vagyok már olyan intenzitással fent. Szóval tényleg lehet ha itt lennék 2 napot egyfolytában lenne valami. :D
2019. ápr. 3. 00:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nem "ős" felhasználó. Én nem azért vagyok itt, hogy felszedjenek, meg nem is társkeresőzöm máshol se, szóval nem tudok abból a szempontból válaszolni. Nyilván ez nem állítja meg azt, hogy naponta kapok tök különböző válaszokra privit ugyanattól a 2-3 felhasználónévtől, pedig direkt kerülöm az olyan kérdéseket, amik """burkolt""" szex hirdetések.
2019. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Ez ellen tökéletes védelem, ha a nickneved látható a válaszaidnál. Egy idő után nem próbálkoznak ugyanazok. Ha viszont nem látják, lazán nyomulnak.


Én is mennyit kaptam... Ráadásul férfiaktól... Fúj. Ez már nem elszánt, hanem kétségbeesett szint lehet.

2019. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért azt szögezzük le én sem egyből burkolt szex felkérésekkel nyomultam hanem beszélgettünk aztán látszott ki mire vevő. Persze gondolom sokan vannak akik nem így csinálják de hát ez sajnos minden oldalon így lehet.
2019. ápr. 3. 00:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Ó, a régi szép idők...

Nemtudom mi változott, én úgy 2013-2015 körül éltem itt az arany korom, és tényeg minden jobb volt: naponta lehetett itt új lányokat megismerni, beszélgetni, randizgatni... 3 év alatt több száz lányt ismertem meg itt, barát, barátnő, kalandok...


Most meg ha akarok se tudok még beszélgetést se elkezdeni senkivel itt, pedíg annyira nem öregedtem meg, csak 22 vagyok.

Szerintem az lehet az oka, hogy az akkori 14-18-as korosztály akikkel még beszéltem sokkal értelmesebb volt mint mostani 14-18.

2019. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!