Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NowAdam kérdése:

Hogyan tudnék összejönni egy 30-as,40-es nővel lazább kapcsolatra (inkább sexkapcsolatra hosszabb távon)? Próbáltam társkeresőkön de eddig nem jött össze semmi. Ismertségi körömben sincs ilyen nő. Valami ötlet? (29/ff,174cm magas, normál testalkat)

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 10:25
 1/7 alonelyman ***** válasza:
Rosszul probaltad érdekes módon nekem heti 2 simán összejön ha akarom
2018. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen voltam egy 28, egy 37 és egy 40 éves nővel és most 24-25 évesen egy 28 és egy 36 éves nővel.


A 37 és 40 évest hagyományos netes társkeresőről ismertem meg, a többi nőt tinderről. Mindegyik nő gyermektelen volt, kivéve a 40 évest, aki elvált, kétgyerekes anyuka volt. Nem csináltam semmi különlegeset, extrát, nagyon eltérőt attól, mint ahogy a fiatal, korombeli lányokkal ismerkedek. Külsőre bejöttem nekik, egyébként normális, vicces, beszédes, értelmes, férfias voltam velük.


25/F

2018. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ja és nem tudom, lehet itt szúrod el (mint tömérdek férfi), hogy már az elején bejelented hogy szexkapcsolat érdekel, vagy már az elején a szexről kezdesz beszélni.


Én ismerkedéskor szinte soha egy szót nem beszélek a szexről (kivéve ha a nő hozza fel) egészen addig sem, amíg el nem kezdenek lekerülni a ruhák.

2018. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

ott cseszik el a pasik h a korrektség jegyében lerohanják a nőt h nekik csak a dugás kell


a nőnek az kell h tetszen valakinek, h udvaroljanak neki, és legyen kitartó a pasi, nem azonnal akarok szexelni, várja meg amíg a nő is odaér, ne érezze a nő h kényszer elvárás van előtte, nem kell beszélni róla előtte, nem faggasd a szexről és az igényeiről, ne mond el te sem, majd alakul a dolog,

legyen program - mozi színház séta kirándulás etc. legyen meghitt pillanat. jelenlét, mikor érzi h csak te és ő

a nő érzelmet akar - nem szerelmet, hanem kapcsolódást, intim teret, azt akarja érezni h vágynak rá és a férfi mindent megtenne érte, h ő egyedül a vágyának a tárgya és nem maga a szex hanem a személyisége bűvölte el a férfit...


na ez most marha nyálas volt de ha ezt meg tudod adni neki akkor nyert ügyed van ...

2018. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Négyeske, nem volt nyálas.

Valami ilyesmi a lényeg, szépen összefoglaltad.

2018. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, te pszichológus-féle vagy? Jó volt a megfogalmazás, és hasznos is. :-)
2018. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen kultúráltan ismerkedem. Szóba sem kerül a sex egyáltalán. Dícsérem hogy milyen jól néz ki, hogy igazi nő és semmi válasz. Nem értem
2018. dec. 28. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!