Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom, hogy ez így rendben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 Albatrosz kérdése:

Nem tudom, hogy ez így rendben van e?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta fantáziálok arról, hogy egy nálam idősebb nővel szexeljek. Nem 40 évesre gondolok, hanem 50, akár 60 évesről is szó lehetne. Egyszer régen egy 50 év körüli nőt sikerült megujjaznom, de sajnos nem jutottunk tovább, mert megzavartak. Viszont adott egy 60 éves nő, aki fel is kínálta magát több alkalommal is. De nem tudom, hogy mit tegyek. A helyemben ti mit tennétek? 25/F
2019. ápr. 3. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha téged ez felizgat, hát tedd meg! Nem is értem, miért idegenektől kérdezed ezt meg. Ha másért nem, tapasztalatnak jó lesz.

Amúgy szerintem nem normális dolog, hogy ennyivel idősebb nők izgatnak fel.

2019. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szeretnéd akkor itt az alkalom. Én nem haboznék 1 percig sem.


22L

2019. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!