Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire zavaró, ha szőrös?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavaró, ha szőrös?

Figyelt kérdés
A barátommal oda jutottunk egy szülinap után, hogy pettingeltünk(nekem ez volt az első) és mivel úgy voltam vele, hogy úgyse lesz semmi, nem szőrtelenítettem a puncim és most nagyon rosszul érzem magam miatta. Nagyon nagy baj ez srácok? Nem ciki? Én most annak érzem.

2019. ápr. 3. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek zavaró, van akinek kimondottan ez jön be és vannak olyanok mint én, hogy a punci az punci, így is, úgy is.
2019. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ja engem se zavar a lényeg a szex ha szőrös hanem 😀
2019. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten zavar. De nem vagyunk egyformák.. és nem én vagyok a pasid.

Szóval ha ennyire para a téma akkor maximum beszéld meg a sráccal, hogy ő hogyan szereti, de feleslegesen ne aggódj ezen amíg nem tudod a válaszát..


Egyébként, szerintem az a lényeg, hogy neked kényelmes legyen. Persze ha neked úgy jó, hogy az ő kedvében jársz akkor hát meg kell kérdezned:)

2019. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom a mostani leterheltsége miatt (munka, másod, sőt, harmadállás) egyszerűen nem tud a szőrtelenítéssel törődni, mert sokszor zuhany után fáradtan zuhan az ágyba, és szinte már "45°-ban alszik". Igaz, néha én is. Mégis, mikor kedve támad, nem érdekel, hogy nincs szőrtelenítve. :)
2019. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg csak úgy szeretek ha van egy kis szőr ott, még ha meg van igazítva is. De legyen.

Amúgy mit láttál a barátodon hogy tetszettél neki vagy pedig nem? Ebből lehet következtetni.

2019. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ez változó, hogy kinek mi jön be. Van aki a szőrös és van aki a szőrtelen női nemi szervre gerjed. Egy kapcsolatban a legelején célszerű kitapogatózni, másik mik a fétisei mindenféle téren. Nekem személy szerint szőrtelen női szervek jönnek be, de szeretem ha egy csaj "egy kis leszálló pályát" hagy esetleg. Sok sikert. Ne stresszelj rá.
2019. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem zavaró. Egy ideje már kérem a barátnőmet, hogy szőrtelenítsen.
2019. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a teljesen csupasz jön be. Úgy a legfinomabb nyalni. De kinek mi.
2019. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az furcsa itt az emberi kapcsolatoknál, hogy idáig jutunk, az emberek párkapcsolatban élnek, szexelnek, pettingelnek, de elfelejtenek beszélgetni...


Nem tudhatjuk a barátodnak mi jár a fejében a szőrös puncidról.


Lehet nem zavarta, sőt lehet tetszett neki, lehet nem tetszett neki, de nem akart megbántani.

Rá kellett volna kérdeznie ha zavarta azért, ha nem zavarta vagy tetszett akkor azért, hogy kifeezzr neki ez bejön és örül neki.


Te is szóba hozhattad volna, sőt neked kellett volna mert téged zavar, te tartod cikinek, te nem tudod hányadán állsz emiatt.


Komolyan olyan nehéz lett volna ezt mondani neki:

"Nem gondoltam lesz valami, nem szőrtelenítettem, nem gond?"

Ennyi, kommunikáció csak.


Bocsi, ha nyersen fogalmaztam, nem akartalak megbántani sem kioktatni, de tényleg ennyi az egész nem dől ösze a világ, utólag is szóbahozhatod.


"Jó volt az az este, csak cikinek tartom, hogy nem szőrtelenítettem, nem zavart?"


Hajrá ügyesen, fog az menni.

2019. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszene.
2019. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!