Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek ez nem (lenne)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek ez nem (lenne) zavaró?

Figyelt kérdés
2 napja megvolt a legszebb lány az életemben. Nem részletezem, úgy fejeztük be, hogy szopott, és beleélveztem a szájába. Nagyon jó volt, és kielégítő. Lenyelte, pár percig beszélgettünk, aztán kiment, és kimosta a száját. Számomra ez nagyon lehangoló volt, mert nem mentünk sehova utána, egész nap otthon voltunk, szóval senki sem érezhette, hogy fasszagú a szája... :/

2019. márc. 12. 07:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
:D Hát zavaró vagy sem itt annak kellene örülnöd, hogy a szájába élveztél. Bár lehet kicsit lehangoló a fogmosás, de ilyen helyzetben elkellene tekintened a helyzettől. :)))
2019. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Faaasz szagú a szája?! Nekem ez eleve undorító! F
2019. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Uristen de alpári bunkó vagy
2019. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Te tuti egy unatkozó, 12 éves kretén vagy. Ráadásul egy bunkó pénisz is. Tudok gratulálni hozzá(d). Jól is tette, hogy kimosta, remélem máshova nem engedi a száján kívül, mert az bizony nagy hiba lenne!

Egyébként, miután Te kinyalod Őt, nem öblítesz soha? :-))

2019. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha bele élveznek a számba, utana en is inni szoktam hogy az az iz meg szag ne legyen a számba.
2019. márc. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább az íz miatt öblítette ki nem miattad, lehet rosszul esett, zavart de semmi rosszat ne gondolj bele.
2019. márc. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem akartam bunkónak tűnni, de gondoltam nem változtat semmit, ha konkrétan leírom amit gondolok. Egyébként jogos, hogy elveszi az ízét vagy, ilyesmi, de ihatott volna vizet is. Tegyük fel, megnyalom az arcát, jobb esetben letörli a nyálat, nem arcot mos... Jogos, hogy ezt csinálta, tisztább, ha így van, de szerintem lehangoló
2019. márc. 12. 07:47
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Az a lehangoló hogy kimosta a száját?

Talán hagynia kellett volna had ússzon a getczibe?


Ha fhasszagú a szája az a te ápolatlanságodra utal mivel nekem sem szokott pinaszsgú lenni a szám nyalás után és utánna én is kimosom a számat.


Na és mi van ebben?

2019. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy úszna benne, mivel lenyeli, max a szag marad meg, de az nem olyan erős, hogy zavaró legyen
2019. márc. 12. 08:03
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Én már most látom, hogy neked nem való ez a csaj, jobbat érdemelne.
2019. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!