Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek erről a cikkről és a leirt számokról?

Figyelt kérdés

Kicsi-nagy, vékony-vastag, ideális stb.

Valamint a cikk azon részéről, hogy az ideális méretnek választott nagyobb mint az átlag?


( nem az " ember a fontos" meg nem mértem soha, minden nő más válaszokat várom, hanem véleményt a számadatokról! )

Köszönöm.


[link]



2019. ápr. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek más a jó
2019. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 gratulálok...köszönöm hogy elovastad a kérdést és konkrét választ adtál.
2019. ápr. 4. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem a 16 kicsi...
2019. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy a kísérlet alapján (is) megbukott a "nők többségének vastag farok kell" - a gyakorin is sokat ismételt, és szerintem marha unalmas - lemez.


(Hacsak nem a 3,9-4 cm átmérőt tekintjük vastagnak, miközben itt naponta sokan dobálóznak az 5 cm-es méretekkel, mikor átmérőben ez nagyon jelentős különbség.)


Meg még az derült ki, hogy az átlagos vastagság "enyhén" kisebb ennél a méretnél.

2019. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarok nagy farkú pasival lenni, átlagos merethez vagyok szokva 14-16cm teljesen tokeletes volt a szex.
2019. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 hány privátot kaptál?

Milyen jó lenne ha minden nőnek elég lenne...😄

2019. ápr. 4. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Mégis milyen véleményt vársz a számadatokról? Itt ezt írják, másik 612 helyen meg más számok vannak. Nyilván egyik sem a valóság, de azt sosem tudod meg. Úgy kell elkönyvelni, hogy ilyet is olvastál. Az a lényeg, hogy a nő és a férfi ezen a területen is passzoljon egymáshoz, vagyis mindkettőnek jó legyen a másikkal.


Nekem is mondta már nő, hogy neki az enyém túl nagy, meg olyan is volt, hogy simán megmondta, ez neki kicsi.

2019. ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!