Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 24. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Gagyi bulvár pszichologizálás.
2015. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy idióta cikk ami a monogám kapcsolat ellen lobbizik. Főleg ekkora hülyeségekkel, hogy az emberekben benne a darwinizmus miatt a megcsalás. Hagyjuk már. Undorító ez a felfogás. 21/F
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás hétköznapi dolog, de ez a sztory nekem kitaláltnak tűnik. Célzatosan kampányol és megideologizál valamit amit korábban mindenki elítélt.
2015. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy a megcsalás már hétköznapi dolog már-már divat szinten van emlegetve...nem is szomorú, inkább gusztustalan. 25/F
2015. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom el cikket, mert tök lényegtelen, néhány embert kivéve meg azokat akik mást a párjukon kívül nem találnának.

a hűség DÖNTÉS KÉRDÉSE!

Évek múltán is őrizni kell a tüzet, ha nem alszik ki akkor könnyebb a döntés a hűség mellett ;)

2015. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Még csak nem is kellett azt mondanom, hogy fáradt vagyok, ne legyen köztünk semmi. Megvolt a jóéjtpuszi, és elaludtunk. Másnap viszont sokkal jobb volt vele a szex. Mintha megérzett volna valamit, hogy jobban oda kell tennie magát, és én is igyekeztem jobban a kedvében járni.)


Vagy simán csak neki is volt egy izgalmas éjszakája előző nap valakivel, kihasználva, hogy a férj távol van, és bűntudatból kompenzált.


"Boldog voltam, hogy utóddal ajándékozott meg."


Ezen mindig annyira meg tudok lepődni, hogy az olyan férfiaknak, akik fűvel-fával ágyba bújnak házas ember létükre, milyen ritkán jut az eszükbe, hogy ha a feleségük is ugyanúgy viszonyul a hűség kérdéséhez, akkor amikor teherbe esik, közel sem biztos, hogy a gyerek a sajátjuk.


Itt is nem egy és nem kettő, hanem jó pár olyan kérdésre emlékszem, hogy leírta egy nő, hogy a ciklusa hányadik napján mikor feküdt le a férjével, és mikor a szeretőjével vagy valaki mással egy alkalmi kalandban (a legutolsó ilyen esetben, amire emlékszem, épp a saját sógorával), mikor lett pozitív a tesztje, és az foglalkoztatja őket, hogy honnan tudhatnák biztosan, hogy ki a megfogant gyerek apja, vagy legalább melyikük valószínűsíthető az időpontok alapján.)


Különböző orvosi statisztikák szerint a gyerekek 8-12 %-ának (de olvastam már 15 %-os becslést is) nem az a biológiai apja, aki annak hiszi magát, és ebben a tudatban neveli fel sajátjaként.


A saját ismeretségi körömben is van olyan nő, aki felnőtt fejjel, már az apja halála után szembesült ezzel a számára nagyon nehezen feldolgozható ténnyel.


Többnyire soha nem derül ki, (egészségügyben dolgozó rokontól tudom, hogy - egyébként érthető módon - az orvosokat is köti a titoktartási kötelezettség ilyen értelemben, ha akár egy sima vércsoport vizsgálat, akár más vizsgálat kapcsán számukra egyértelművé válik, hogy nem lehet a feltételezett apa a genetikai szülő, magától értetődően leszámítva természetesen az apasági DNS teszteket), ettől függetlenül sajnálok minden ilyen helyzetben levő férfit.


Soha nem mondanék olyat, hogy aki szintén megcsalta a feleségét, meg is érdemli, mert ez annál még nagyobb súlyú dolog egy ember életében, de azt tényleg nem értem, hogy azok a férfiak, akik így viszonyulnak a hűséghez, és sunyi, gerinctelen módon visszaélnek a párjuk bizalmával, miért tartják annyira természetesnek, hogy a nő által szült gyerek csak a sajátjuk lehet.

2015. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!