Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok, adtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, adtok szexuális tippeket?

Figyelt kérdés

Nemrég vesztettem el a szüzességem,18 éves lány vagyok

Azóta voltunk együtt néhányszor a barátommal,de azt mondja,hogy nem vagyok elég aktív az ágyban és amikor rákérdezek,hogy mégis mit és hogyan kellene csinálnom,mert nekem ebben még soha nem volt tapasztalatom,nem mondja meg,nem segít,én meg tényleg nem tudom mit kellene csinálni és hogyan

Segítsetek légyszi,adjatok tippeket


2019. ápr. 5. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz néha orált, meg látszon, hogy te is élvezed ennél többet én nem várnék el egy lánytól. F 24
2019. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" szal az én “exem” is tudta , még mielőtt az lenne hogy ugyanaz volt a hapsink:)"

Egy anonim oldalon sosem tudhatod, lehet beletrafáltál. :D

2019. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!