Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 6 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lues kérdése:

Már 6 éve vagyok együtt a párommal. Körülbelül 2 hete vettem észre, hogy regisztrált egy társkeresőn. Mi lehet ennek az oka? Minden időnket együtt töltjük amikor nem dolgozunk. A szexuális életünk jó. Kíváncsiság hajtja vagy más? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs egyéb oka, akkor lehet, hogy csak kíváncsi, hogy képes-e még felkelteni más nők figyelmét.
2012. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, de valószínű úgy is csak azt fogja mondani, hogy csupán poénból vagy kíváncsiságból regisztrált. Az exem is ezt mondta... Aztán kiderült, hogy valójában arra volt kíváncsi, hány nőt tud megdöngetni (a hátam mögött). Szóval ha titokban csinálta, akkor esélyes, hogy mégsem olyan tökéletes minden ebben a kapcsolatban, de addig nem akar kilépni, míg nincs más, aki körülrajonganá őt. Sajnálom, de nekem ez a tapasztalatom. 25N
2012. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ezt csak ö tudja megmondani. beszéljétek meg.
2012. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 omba ***** válasza:
100%
Ez semmiképpen nem poén, ahhoz túl macerás... tapasztalatból tudom, pasiszemmel
2012. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, máshogy nem fogsz tudni rájönni.
2012. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 omba ***** válasza:
Azért nézd mg mennyire komolyan kitöltött az adatlapja (pl. a családi státusz!), mert mondjuk a Badoo-ra elég egy figyelmetlen kattintás is, máris fenn vagy, de csak egy lényegében üres lappal.
2012. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez a Faceról is elérhető Rátalálsz oldal. Se fénykép, se semmi fontos adat, csak horoszkóp, lakhely és név. Nincs kitöltve a többi adata és az sem, hogy kit keres. Egyszerűen nem tudok olyan időpontot, amikor megcsalhatna.
2012. júl. 30. 11:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak érdeklődés, én is gondolkoztam ilyenen, de sosem csalnám meg a barátnőmet. Az a legjobb, ha vele beszéled ezt meg mivel minden ember más.
2012. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 omba ***** válasza:

Én regisztráltam rendesen, mikor még volt - a párom mellől, de akkor rendesen.

Van most egy csomó olyan agresszív lap, ami úgy működik, hogy kapsz egy mailt, hogy valaki üzent neked valahol, rákattintasz és akkor már, mint regisztrált tagok mutatnak.

Ha semmi nincs kitöltve, akkor no para, lehet nem is tud róla, de biztosan nem indította be a fantáziáját.

Ha kerül fel kép, kitöltések, kit keres, hány kiló, - az más helyzet.

2012. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy "regisztáltam" már valami ostoba oldalon, akaratom ellenére. Elég, ha valami olyanra kattintasz... aztán meg alig lehet magadat letörölni. Ha tényleg kevés adat van róla azon oldalon, akkor lehet itt is valami hasonlóról van csak szó... járj kicsit utána mielőtt leteremtenéd.. esetleg alaptalanul :)
2012. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!