Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak az idősebb férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az idősebb férfiak vonzanak szexuálisan?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, még szűz. Soha sem volt barátom. Nem izgatnak annyira a velem egykorú fiúk, mindet nagyon gyereknek tartom. Nem tudom,hogy mennyire nagy baj, hogy csak az idősebbek jönnek be inkább. Idősebb alatt pedig a 25-30 korosztalyt értem és nem afölött. Nem gondolnám magamat apakomplexusosnak, nem is egy ilyen apa félét keresnék benne. Ezt a kérdést nem privát ajánlatok miatt írtam ki, csak kíváncsi vagyok más is van vagy volt-e már hasonló helyzetben.

2019. ápr. 5. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.
2019. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

találkoztam milyen lánnyal, s nem jártunk, csak szexpartnerség volt, s nagyon jó volt mind a kettőnknek. Megtanítottam, mindenre, s élveztem a fiatalságát.


42/F

2019. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mint azt láthatod az oldalon, sok lány van ezzel így. Bajnak akkor baj, ha Te bajnak érzed, mert így nem lesz teljes életed.

Az valószínű, hogy nem örökös állapotról beszélünk, pár év múlva változhat ez, addig pedig eldöntheted, hogy csendben szenvedsz, vagy megpróbálsz boldog lenni és úgy választasz kapcsolatot, ami neked jó, nem pedig a külső szemlélőknek.

2019. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Én is mindig idősebb pasikkal jártam. 25 éves korig s mai srácok nagyon gyerekesek.
2019. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Huszonévesen jóval fiatalabbnak néztem ki a koromnál, így a velem egyidős lányok nem tekintettek partnernek. A tizenéveseknek bejöttem. Megértem. Nem baj. Hacsak az nem hogy a tizenéves fiúknak nem jut pár, mert a korukbeli lányokat lenyúlják a huszonévesek és még idősebbek.
2019. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem két teljesen más korosztályú és tapasztalatban eltérő ember nem igen lehet egyenrangú fél egy kapcsolatban.

A fiatalabb lány mindenképp el lesz nyomva.


A férfi lényegében teljesen magára lenne utalva, csak attól még rosszabb a helyzet, mert egy másik személy helyett is kell fejlődnie, mivel a lány nem fogja őt előrébb vinni semmiben. Felajánlja a testét szexuális célra és ennyi... Egy normális értékrendű férfi nem ilyen kapcsolatra vágyik 25+ évesen.

Én legalább is úgy érezném, mintha egy vasmacskát láncoltak volna hozzám.

Sokszor még a huszonegy-két éves lányok sem tudnak velem mit kezdeni, nem hogy a tini korúak. Nagyon unalmas és kicsit sem imponáló, ha érzem, hogy én többet tudok adni neki, mint ő nekem.

2019. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok*
2019. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, a fiatal lány akkor lesz elnyomva, ha egy idiótával jön össze. Épp ellenkezőleg, nem elnyomni kell éreztetni a fölényt, hanem segíteni, támogatni, irányt mutatni és nagyon sok lehetőség van egy fiatalban, jó látni ahogy kibontakozik, szárnyal, nem hülyék, csak tapasztalatlanok a fiatal lányok.
2019. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8# Igen, erre való az apja.
2019. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Válaszoló, nem óhajtok erről részletesen eszmét cserélni, mert nem ez volt a kérdés, ennyivel le is zárom, attól hogy nem apa - lánya kapcsolatról van szó, még lehet tisztességesen viselkedni.
2019. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!