Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A fotón látható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A fotón látható pocak, striákkal nagyon csúnya? Van esélyem normális nőt szerezni, vagy csak nagyon durván igénytelenek állnának le ilyennel?

Figyelt kérdés

Sztori:


Tönkre ment a testem, és híztam 40 kilót kb... Régen az volt a baj hogy sovány vagyok, majd jött egy férfiasodó korszak, amikor már csak átlagos lettem, akkor volt az igazi, sok lánynak tetszettem. Csak sajnos a hízás nem állt meg az átlagosnál, és kb 65 kilóról felhíztam 109re, de már ügyelek magamra. Sajnos a csíkok amiket gyakran terhességi csíkoknak neveznek (stria) megjelentek, és nagyon félek, mert nincs már olyan önbizalmam mint régen, olyan jó ruháim sincsenek már, mert kihíztam szinte az összeset.


Most 27 éves vagyok, és nemrég hagyott el a párom 4 év után, őt nem zavarta, sőt, azt mondta tetszik neki, de sohasem tudom meg az igazat, hogy csak azt mondta-e amit hallani szeretnék, vagy tényleg nem annyira durva. Mindenesetre én tudom hogy nem szép, és egyszer, ha elég erős leszek hozzá, vissza szeretnék fogyni. Mert akkor volt az igazi.


Íme a fotók: (amit bekarikáztam, az csak macska karmolás)


[link]

[link]

[link]


2019. ápr. 6. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tiltakozott szegény cica?
2019. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szívesen tovább lépnék a barátnőmön, de önbizalmam már nem túl sok van emiatt...
2019. ápr. 6. 08:38
 3/13 A kérdező kommentje:

Minél több véleményt írnátok nekem, annál jobb lenne! Ne kíméljetek...


Kedves első, légyszi ne trollkodj, és mindenkit megkérnék szépen, hogy ne trollkodjanak velem, mert most nem nagyon vagyok olyan lelki erőben, hogy könnyen viseljem.

2019. ápr. 6. 08:42
 4/13 anonim ***** válasza:

sztem nem gaz, fogyjal tovabb.


jay is kuzdott hasonlo problemaval, es tobb modszerrel is probalkozott, ha olvasgatod a blogjat talalhatsz erre vonatkozo bejegyzeseket. hideg vizes zuhany pl segit.


[link]

2019. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A maradék hasad ledolgozására összpontosíts szerintem. A csíkok ki fognak fakulni, sokkal kevésbé lesznek feltűnőek.
2019. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En egy eleg jo alaku es vekony csaj vagyok, de nekem abszolut nem lenne baj ha a mostani baratomnak is ilyen lenne. Meg tetszik is ez a macisabb stilus. Egyebkent a csikokra aloe verat szoktak kenni de ha utanaolvasol rengeteg praktikat irnak.:) ha meg biztosan fogynu akarsz akkor egyel tobbszor keveset es igyal rengeteg vizet ne cukrosat. Meg egy par honapig amig tart a dieta addig egyel olyan peksutiket pl amiben nem feherliszt van meg nincs tele cukorral meg edesitoszerekkel. De nekem amugy tenyleg tetszik, szoval ha mas teruletekre helyezed a figyelnet nagadon siman becsajozhatsz igy is.
2019. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogyás után elhalványul.
2019. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, 140 kilós srác, helyesnek sem mondanám, és évek óta egy vékony, szép csajjal van együtt. Nagyon sokat számít, hogy milyen vagy.
2019. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Azok a csíkok majd halványabbak lesznek,és szerintem abszolút nem vészes az a kis pocak. Sportolj, hasazz, nyugi találni fogsz normális barátnőt így is. Páromnak is van egy kis pocakja és engem nem zavar.
2019. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Oszinten mondom, engem egyaltalan nem zavarna, a lenyeg, hogy ne “majd egyszer” akarj fogyni, hanem minel elobb kezdd el.

De maga a stria nekem nemakadaly, nem zavar.


26N

2019. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!