Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elméletileg a menstruációm...

Elméletileg a menstruációm szerint 7 hetes terhes vagyok (okt.29. ) De ma uh-n 4 heteset mondott az orvos és csak 8mm-es petezsák látható. Később fogant volna? Normális a 8mm?

Figyelt kérdés
4 hét múlva kell kontrollra mennem.

2017. dec. 21. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél pozitívat?
2017. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hét különbség azért sok. :/
2017. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Laborban volt a teszt lassan ket hete
2017. dec. 21. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát nagyon sokkal később nem foganhatott, esetleg egy héttel, nagyon max másféllel. Ne legyen igazam, de szerintem szikhólyagnak minimum akkor is lennie kellene már de nagy eséllyel embriónak is, sajnálom!
2017. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy jártam, mint te csak nekem 11 mm petezsak volt 7 hetesen. Sajnos ilyenkor már kell legyen embrió de ha később fogant akkor is legalább szikholyag. Sajnálom!
2017. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy lehetséges, ha pont az október 29-ei menstruáció után a következő vérzés előtt estél teherbe, de nem tudom, hogy ilyen létezik-e, mert akkor kb 24-28 napra lett volna peteérésed! A legjobbakat kívánom! Írj majd ha van kedved mi lett Veletek!
2017. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta terhesseg biztosan van. De nagyon rendszertelen a menstruaciom olyan 35-40 naposak.
2017. dec. 22. 21:34
 8/8 bacsobrigi válasza:

Az orvosok a szabályos 28 napos ciklussal számolnak. Ha a tied akár 40 napos is lehet, akkor kb 2 hetet számolj le. Az alapján inkább 5 hetesnek tippellek.

Nekem is hosszabb a ciklusom pár nappal és úgy számoltam ki magamnak a 8 hetet. Akkor mentem először ultrahangra.

Kicsit azért sokallom, hogy 4 hét múlva menj vissza kontrollra, egy örökkévalóságnak tűnik, de minden rendben lesz.

2017. dec. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!