Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vonzodom szexualisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzodom szexualisan az egyik lany baratomhoz, es mar sokszor ez nekem kinos, mit csinaljak? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy lany baratom, akivel regota ismerjuk egymast es regota joban vagyunk, egyik legjobb baratjanak tart. Nem vagyok szerelmes belé, csak barátként tekintek rá lelkileg, viszont szexuálisan nagyon vonz engem, es sokszor csak ugy mikor beszelgetunk, hirtelen felizgulok ra, es olyankor semmi masra nem tudok figyelni, csak ot nezem es gyonyorkodom benne hogy milyen izgato. Van hogyha mondjuk hozzam er sokszor, attol is felizgulok, es tobbszor latta is mar hogy felall nekem mikor nalam volt. Viszont vagyunk annyira joba hogy amugy szova is tette es nem jottem zavarba, viszont mar nagyon sokszor volt ilyen es kicsit kezd neha kellemetlen lenni, es neha kicsit bant a lelkiismeret, hogy a hata mogott nagyon sokat maszturbalok ra. Van olyan hogy nalam van, es azon gondolkozok már hogy milyen jo lesz majd rá maszturbálni.. mit csinaljak?
2019. ápr. 6. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vele beszéled meg?
2019. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt küldd el neki mélben, és várd a válaszát.
2019. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs más út! Ha nem mondod el egyre rosszabb lesz!
2019. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, látod? Még egy példa miszerint nincs férfi es nő között barátság.


F/42

2019. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szexeljetek! Egyébként van a lánynak pasija? Ha nincs akkor könnyebben belemegy talán.
2019. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!