Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megerőszakolt lanyok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolt lanyok! Nektek milyen azóta az orgazmusotok?

Figyelt kérdés
6.éve h 14 évesen megerőszakoltak es azóta nincs orgazmusom szex közben. (Valószínűleg az eset elott se volt, annyi idősen nem ismertem a testem es nem foglalkoztam ilyenekkel) hosszú évekig nem is nedvesedtem be szex kozbe, jónak jo volt de ennyi. Mostanra mar nedvesedek, de az elettarsammal 3 hónapja sikerult elmennem, de foglalnak sincs hogy hogy. Nagyon jo érzés volt, beremegett a testem, spricceltem, azóta annyit tudtam elérni hogy ha zuhannyal csinálnom magamnak el tudok menni, de alig birom ki mindi elhuznam a zuhanyt amikor érzem es ez kicsit kellemetlen es feszül a testem mintha ellenkezne de sikerul.. Kézzel magamnak nem tudok elmenni es azóta az elettarsammal se sikerul. Kivancsi lennék hasonló eseti lanyok h vannak az orgazmussal. Koszonom ha leírod vagy tanácsot adsz :)
2019. ápr. 6. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ennyi is összejött, szépen fokozatosan haladjatok, idővel csak belejössz. :) Szerintem olyan is van, aki egy életre megundorodik a szextől emiatt. :/
2019. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Pszichológusként írnék pár sort.

A nemi erőszak egy akkor a trauma az ember testének és lelkének egyaránt, aminek a feldolgozásához hosszú évek munkájára van szükség.

Nem tudom jártál-e segítő szakembernél (pszichológus) az abúzus után, de amennyiben nem, tiszta szívből ajánlom, hogy keress egy szimpatikus személyt, aki segíteni tud.

+a tény, hogy 14 éves voltál, mikor megtörtént, tehát serdülő erősíti azt, hogy (valószínűleg) még nem volt kialakult szexuális stílusod, igényeid stb. Így azt tudom ajánlani, hogy lassan, türelmesen próbáld megismerni a saját tested és kommunikálj őszintén a pároddal, hogy mikor, mi, hogyan esik jól neked :)

Sok sikert és kitartás!

2019. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!