Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok? Szerintetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Szerintetek az mennyire helytálló, hogy sok nő kívánja a nagyot, jobban is szereti mint az átlagost, de ha kijelenti akkor rögtön támadják őket. Én sok lánnyal beszélgettem, és sokkal többen szavaztak a nagyra mint az átlagosra;)

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Balázska, te vagy az?
2019. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen balázska, azt se tudom ki nem is érdekel.
2019. ápr. 7. 12:56
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos ez igaz. De nem csak ezért

Ha már szereted a szexet és szingliként rendszeres nemiéleted van akár 1-2 partnerrel

Már egy ribizli vagy

Ha még még a nagyot és vastagot szereted akkor meg lottó

Undorító hogy a nőket ennyire beskatulyázzák

Pasikat se sértegetjük ha a szűk vagy tág vagy -szörös puncit szeretik vagy a kis nagy mellet és még sorolhatnám

Még nem himringyózzuk le ha több szexpartnere van szingliként.

De nálunk nőknél szarhelyzetvan

Jóhogy már nem várják el egyes pasik hogy erényövet hordjunk amíg nem megyünk férjhez..


Én személy szerint a kisebbet szeretem De nem lotyózok senkit se ha a nagyobbat preferálja

Nem vagyunk egyformák. Ennyi

N

2019. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Lotyó *
2019. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Ahány nő annyi igény!

Hiába vágyakozik egy nagyról ha szétszakad tőle!

Az meg hogy kinek mi a nagy az meg adottság kérdése!

Nyílván egy kissebb méretekkel rendelkező nonek is már nagy egy 3cm vastag is. Úgy hogy ez mind relatív!

2019. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

A hossz meg hogy hány cm .

Kérdés hogy mennyire szereti hogy szét b......ják a méhszáját!

Nézz utána hogy milyen hosszú a hüvely átlagosan nyugalmi,és izgalmi állapotban,s ha tudsz kivonni akkor meg van a magyarázat!

2019. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
"spxxxxal32"Ne írogass már privátokat! Tanulj inkább egy kis anatómiát! És mit kell elérni az állítolagos 20+ val? Ide írd és ne privátba! Én nem vagyok kíváncsi az önreklámodra!
2019. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Támadják, persze, mert nem fogják fel sokan, hogy a nők méretei is különböznek. Nem azért nem lennék hosszú távon egy pici, vékony farkú sráccal, mert "gáz" a mérete, hanem, mert nem illenénk össze. A szex meg nagyon fontos nekem, és olyan párt akarok, akivel szexuálisan is passzolunk, meg persze más téren is. Szerencsére találtam is ilyet. Viszont a párom mérete sok nőnek már túl nagy lenne, mert annyira szűkek, esetleg rövid a hüvelyük. Ezt kellene végre mindenkinek felfogni, hogy mi nők sem vagyunk egyformák, bár nem látszik kívülről, eltérőek a méreteink. Nekem mindegy lenne, hogy 15 vagy 19 centi amúgy, csak jó vastag legyen, mert azt élvezem, ha érzem, hogy kitölt.

Az meg a másik, hogy sokan csak kinézetre mondják a nagyobbat jobbnak.

2019. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Ezt ezer éve mindenki tudja.
2019. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudják...
2019. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!